Oslovte kandidáty, kteří jinde nejsou. Atmoskop.cz má pro vás dvě novinky

Počet odpovědí na inzeráty strmě stoupá. Chcete toho využít a získat nové zaměstnance měsíce? Máme recept, jak u kandidátů zabodujete. Od září totiž spouštíme dvě novinky na Atmoskopu.

Kandidáti z Atmoskopu

Píchne vám s náborem

250 tisíc návštěv každý měsíc, 141 tisíc hodnocení a 30 tisíc firem. To je největší hodnoticí portál zaměstnavatelů v Česku v číslech. Atmoskop.cz ale už není jen místem, kde zaměstnanci hodnotí své firmy. Pomáhá kvalifikovaným lidem najít vhodnou práci tak, aby zapadli do firemní kultury. Důkaz? Celých 50 % návštěvníků na Atmoskopu hledá práci a 34 % se díky němu rozhoduje, jestli firmě pošle svoje CVčko. Navíc, 38 % lidí, kteří na Atmoskop.cz přicházejí, nevyužívá jiné služby LMC, takže je odchytíte pouze na něm.

A Atmoskop.cz pořád roste. Oproti loňskému roku se počet hodnocení zdvojnásobil a každý měsíc jich přibývá o tři až pět tisíc. Má za sebou tři televizní kampaně a ví o něm přes 50 % populace (40 % návštěvníků je ve věku 25–34 let). Už je neodmyslitelnou součástí trhu práce a jako takový ho nejde přehlížet.

Ale proč o tom mluvíme právě teď? Protože kvůli koronakrizi hledá práci o tisíce lidí víc a vy byste u toho měli být. Počet odpovědí na inzeráty stoupá o desítky procent. A to platí i u profíků, které jste předtím hledali jen těžko (třeba programátorů). Máte proto ideální příležitost si ulovit své vysněné posily dřív, než půjdou jinam, nebo alespoň sdělit světu, kdo jste a co můžete nabídnout oproti konkurenci. Právě Atmoskop.cz vám v tom může dost píchnout. Jak na to?

Vyprofilujte se, ať více zaujmete

Od začátku září pro vás máme na Atmoskopu rovnou dvě nové služby, které můžete využít pro lepší nábor a budování značky zaměstnavatele. Mysleli jsme na firmy všech velikostí a zájmů, které mají skvělou kulturu, jenže o tom nikdo neví. A to je škoda.

Který z balíčků služeb je pro vás ten nejlepší?

1. PROFIL START

Nabídne vám nejen zkrášlení profilu přidáním fotografie a loga firmy, ale také jeho propojení s dalšími LMC portályJobs.cz a Prace.cz. Toto propojení se ve výpisu vašich pracovních pozic zobrazuje proklikem na Atmoskop.cz ve formě „XY zaměstnanců hodnotilo firmu na Atmoskop.cz. Číst hodnocení“. O vaší firmě a její kultuře se tak dozví mnohem více lidí.

Navíc se u vašeho profilu na Atmoskop.cz neobjeví žádná reklama na další firmy a můžete inzerovat přes Teamio. V ceně Profilu Start je totiž 10 inzerátů.

2. PROFIL PREMIUM

Zahrnuje exkluzivní roční propagaci vaší firmy napříč Atmoskopem, zejména na neplacených profilech ostatních firem. Každý měsíc získáte i podrobný report včetně vývoje vašeho hodnocení v čase. Balíček služeb Profil Premium také obsahuje 50 inzerátů, které můžete vystavit z Teamia.

Kdy byste jako firma měli zvážit profil na Atmoskopu? Tady je několik příkladů:

 • Máte co nabídnout – vizi, skvělý kolektiv a práci na zajímavých projektech – a rádi byste oslovili uchazeče, kteří to o vás ještě nevědí.
 • Nemůžete nováčkům poskytnout tak vysoký plat nebo benefity jako konkurence, ale cítíte, že vaší výhodou je oproti ní firemní kultura.
 • Na nedostatek reakcí od kandidátů si sice nemůžete stěžovat, ale těch opravdu kvalitních je jako šafránu, nebo se o ně „perete“ s konkurenčními firmami.
 • Atmoskop.cz raketově roste, chodí si na něj hledat práci lidé, které jinde nenajdete, a vy u toho chcete být. Nenechte si super kandidáty protéct mezi prsty.
 • Chcete své firmě přidat na důvěryhodnosti a být přístupnější veřejnosti.
 • Máte zájem o více informací k novým službám Atmoskopu? Nechte nám na sebe kontakt a naprosto nezávazně se všechno dozvíte.

  Důvodů, proč si profil pořídit, je několik. Pojďme si je shrnout, rozhodnutí už bude jen na vás:

  8 PÁDNÝCH DŮVODŮ, PROČ SI VYTUNIT PROFIL NA ATMOSKOP.CZ
  • Atmoskop navštěvuje 38 % lidí, kteří nechodí na jiné LMC portály – jde tedy o zcela novou cílovku, kterou zajímá hlavně kultura firmy.
  • Zpropagujete svou značku před tisícovkami lidí každý měsíc.
  • Nasbíráte fanoušky své firmy a můžete jim posílat nabídky práce.
  • Zaujmete atraktivním profilem.
  • Odstraníte reklamu na další firmy ze svého profilu.
  • Získáte měsíční přehled toho, jak vám Atmoskop.cz funguje.
  • Propojíte svůj profil s Jobs.cz a Prace.cz.
  • Oslovíte lidi inzerátem přímo na svém profilu.
   
  Sdílejte
  Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
  0