Jobs.cz je tady už čtvrt století. Za tu dobu jsme změnili trh práce, životy milionů lidí a míříme ještě dál

Najít si do firmy ty pravé, to je jedna z největších výzev. A abychom vám to usnadnili, spouštíme k našemu výročí 25 let na českém trhu kampaň, která na náš největší pracovní portál Jobs.cz přitáhne ještě víc lidí. O čem bude?

Jobs.cz slaví 25 let

U příležitosti 25. výročí chceme pokračovat v naší misi, tj. být lidem oporou v jedné z jejich největších životních výzev – a to najít si práci, která jim bude sedět. A podobně chceme vám, všem zaměstnancům v HR, pomoci najít kandidáty, kteří k vám dobře zapadnou, a zůstat pro vás nadále jedničkou českého pracovního trhu.

Víte, že Jobs.cz byla vůbec první zaregistrovaná česká komerční doména? Založena byla v roce 1996 a třeba i Seznam.cz vznikl až po nás.

Co jsme za těch 25 let dokázali?

  1. Změnili jsme pracovní trh a způsob, jak k sobě firmy a zaměstnanci hledají cesty. Dříve byly běžné pracovní úřady, známosti, inzeráty v novinách, kroužkovalo se v novinách nebo se volalo na neznámá čísla do neznámých firem. Ale už v 90. letech se situace začala měnit. Nejdřív v online inzerci, přes stále více nabídek až po to, kdy je lepší práce doslova na dosah několika kliků.
  2. Ovlivnili jsme životy milionů lidí, protože změna práce je vždy velkým krokem do neznáma. A jsme rádi, že mnoha z nich jsme pomohli splnit si prací své sny.
  3. Pomohli jsme tisícům firem v růstu a naplňování jejich vizí. Bez vhodných zaměstnanců by totiž nemohly na trh uvádět nové produkty nebo zajišťovat poskytované služby. I přes pár krizí vždy šlo hlavně o vzestupnou tendenci a i díky tomu tady už jsme celé čtvrtstoletí.

Motivace pro ještě lepší budoucnost

Na všechny změny, u kterých jsme v Česku byli, jsme náležitě hrdí. Málokterá původní česká firma na trhu těch 25 let vydržela, natož aby si takovou dobu držela status jedničky na trhu. Rozvíjet se můžeme jen skrz spolupráci s našimi uživateli i klienty – ostatně jenom díky nim neustále rosteme a posouváme se dál. A to samé si přejeme i pro ně a chceme jim v jejich snahách být oporou.

Jak? Chceme lidi motivovat, aby práci nebrali jen jako existenční nutnost. Naopak v nich chceme probudit radost a dodat jim odvahu pro jejich další kariérní, ale vlastně i životní cestu. Celou kampaň proto odstartujeme online pořádnou dávkou motivace:

A postupně v průběhu celého roku budeme nabalovat další a další aktivity, ať už jde o výzvy budoucí, nebo minulé.

A k čemu to celé může být i vám?

Očekáváme zvýšenou pozornost a aktivitu na Jobs.cz, a tedy i ideální příležitost pro vás, protože můžete najít vhodné kandidáty třeba i na místa, která se vám dlouhodobě nedařila obsadit. Tak hurá do toho!

PS: I před námi v LMC stojí ještě hodně výzev. Momentálně jsou jednou takovou IT specialisté. Mnoho z nich už sice u nás je jako doma, ale teď je pro nás výzva jim ten domov ještě víc zútulnit. Nechte se tedy překvapit a už brzy můžete očekávat velké novinky!

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0
Ukázka kampaně Jobs.cz
Kampaň Jobs.cz 25 let