Atmoskop opět propojuje kandidáty a firmy na základě hodnot

Portál Atmoskop opakuje svoji úspěšnou podzimní kampaň. I nyní míří především na zlaté límečky a další specializované odborníky.

Atmoskop opakuje úspěšnou podzimní kampaň

Atmoskop se v kampani znovu připomíná coby prostředník, který umožňuje lidem najít práci podle jejich představ. Díky hodnocení od 190 000 zaměstnanců z více než 34 000 českých firem dokáže skvěle propojit potřeby kandidátů s vhodnými zaměstnavateli.

Lidé tu mohou vybírat místo podle své aktuální životní situace a preferovaných hodnot, pokud hledají například zaměstnání vhodné pro rodiče malých dětí, s možností vzdělávání, volnou pracovní dobou nebo chtějí rozmanitou práci. Tomu jsme maximálně uzpůsobili vzhled i funkce. Oslovte kandidáty, kteří na Atmoskopu najdou vše, co je zajímá.

Během podzimní kampaně stoupl průměrný denní přírůstek kliků na inzerát oproti předchozímu měsíci o 103 % a počet odpovědí meziročně narostl o 194 %! Nepropásněte příležitost, přidejte se na Atmoskop a zaujměte ty pravé. Aktuální kampaň poběží na sociálních sítích (Facebooku, Instagramu, LinkedInu a Twitteru), na YouTube a dalších online kanálech až do konce února.

 
Sdílejte