Z LMC se stává Alma Career. Co to znamená pro vás?

Od ledna 2024 se budete s produkty LMC setkávat pod hlavičkou Alma Career Czechia. Chcete vědět, jaký to bude mít dopad na vás a co všechno bude jinak?

Z LMC se stává Alma Career

Ke skupině Alma Media Group patříme s LMC již od roku 2012. Náš firemní cíl, služby i produkty pro hledání práce zůstávají. Připravili jsme pro vás přehled otázek a odpovědí k nastávající změně.

Co se změní a od kdy?

V Česku se vás, tedy našich klientů, týká pouze změna názvu společnosti, a to následovně: LMC s.r.o. se mění na Alma Career Czechia s.r.o. Tato změna bude účinná od 1. 1. 2024. Nastane automaticky ze zákona a není třeba, abyste vy jakožto naši klienti vyvíjeli jakoukoliv aktivitu.

Jak se změna dotkne služeb, které mi vaše společnost poskytuje?

Změna nemá žádný vliv na rozsah nebo kvalitu našich služeb. Ty vám budeme poskytovat stále stejným způsobem, bez přerušení. Změní se pouze název poskytovatele, ale všechny ostatní identifikační údaje zůstávají (IČO, sídlo, identifikátory pro účely DPH, bankovní účty). Služby, které využíváte, budou i nadále stejné také po technické stránce, ani jejich název se nemění.

Mění se něco na platebních údajích?

Naše platební údaje zůstávají naprosto stejné. Pouze pokud přijaté faktury zpracováváte automatizovaně (například pomocí OCR řešení) nebo máte určitým způsobem nastavené interní procesy, mohl by odlišný název poskytovatele na faktuře vést k chybě ve zpracování. Doporučujeme proto co nejdříve změnu názvu zanést do systému, aby nedošlo ke zpoždění v platbě.

Proč změny vlastně děláte?

Protože věříme, že spolupráce v rámci celé skupiny Alma Career, která působí v 11 evropských zemích, skrývá v mnoha oblastech velký potenciál. Například česká pobočka Alma Career, tedy LMC, poskytuje produkty, jako je Seduo, Teamio, Arnold či Atmoskop, které v jiných zemích Alma Career nemají. Mohou ale existovat i takové produkty, které fungují jinde, a nám v Česku zatím chyběly. Například už v příštím roce přineseme největší festival pracovních příležitostí Career Expo. Díky spojování dnes v ČR máme i portál Platy.cz. Pokud bychom fungovali nezávisle, jen těžko bychom produktové portfolio propojili a dali ho k dispozici i klientům v dalších zemích Alma Career. Rozhodli jsme se proto ze společných zkušeností těžit, sdílet je a navzájem je lépe propojovat.

V čem bude mít změna přínos pro mě?

Díky sdílení zkušeností a know-how s kolegy ze zahraničí budeme moci vylepšovat naše služby daleko rychleji a efektivněji než doposud. Ze změny tak budete těžit i vy. Dáváme vám totiž náš slib, že chceme tvořit lepší svět práce pro každého.

Chcete vědět ještě více? Podívejte se na náš nový web Alma Career.

 
Sdílejte