Zpětná vazba pro retenci a rozvoj zaměstnanců

Online
11. ledna 2023
1 hr

Zpětná vazba pro retenci a rozvoj zaměstnanců

Online
11. ledna 2023
1 hr

Na co je dobré sbírat zpětnou vazbu, když je vaším úkolem zlepšovat kulturu a spokojenost lidí ve společnosti? Jaké existují nástroje a formy zpětné vazby k rozvoji a spokojenosti zaměstnanců? Pro jaké situace je přínosný zaměstnanecký průzkum a kde naopak může být přínosná 360° zpětná vazba, nebo dobře facilitovaný skupinový workshop?

Pojďte si poslechnout webinář zdarma, který vám dá lepší přehled, kdy a jak dělat zaměstnanecké průzkumy - 360° zpětnou vazbu nebo individuální či skupinové rozvojové rozhovory.

Webinář je určený pro personalisty, manažery a learning & development specialisty.

Na webináři se dozvíte:

  • V čem jsou užitečné zaměstnanecké průzkumy a jak v nich uspět?
  • Na jaké potřeby je užitečné využít 360° vazbu a jakou formou ji dělat?
  • V jakých případech využít skupinový workshop ke zpětné vazbě?
  • Jak na roční rozvojové rozhovory se zaměstnanci?

Michal Musil (LMC)

Michal je ve společnosti LMC na pozici Customer Success v rámci mezinárodního produktu Arnold, který škálovatelně a neformálně získává zpětnou vazbu od zaměstnanců k jejich adaptaci, spokojenosti a firemní kultuře. Před 10 lety zakládal pobočku GrowJOB institute v Praze, kde se podílel na dlouhodobých strukturálních změnách v oblasti firemní kultury a tvorby vize a hodnot ve společnostech jako Lundegaard, iSETOS, Gordic, CPI Asset Management a Santé.

Eva Švarzová (Assessment Systems)

Eva je seniorní konzultant. Pracuje ve společnosti Assessment Systems Czech Republic, kde se zaměřuje především na poradenství pro management, rozvoj týmů, realizaci AC/DC, koučování, či psychodiagnostiku. Působí také jako facilitátor a kouč programu pro ředitele a vedoucí pracovníky pražských škol ROZVÍJÍME ŠKOLU SPOLU iKAP II Praha – Inovace ve vzdělávání.

Eva má přes 20 let zkušeností z velkých změnových a rozvojových projektů a programů v oblasti HR, CSR a interní komunikace. Působila jako seniorní HR a CSR manažer v ČSOB, má zkušenosti z mezinárodní poradenské společnosti Deloitte, ale také z neziskového sektoru. Mezi její klienty patří například T-Mobile, Heineken, Česká Pošta, 3CMP, Leonhard Moll Group, či VAFO Praha.

Online
11. ledna 2023
1 hr

Již proběhlo