Zaměstnanecké průzkumy: Jak správně pokládat otázky a získat smysluplné výsledky?

Online
6. října 2022
1 hr

Zaměstnanecké průzkumy: Jak správně pokládat otázky a získat smysluplné výsledky?

Online
6. října 2022
1 hr

Zaměstnanecký průzkum je hojně využívaným, byť málokdy oblíbeným nástrojem na získávání zpětné vazby od zaměstnanců. Bývá to těžkopádný, zdlouhavý dotazník, plný nesrozumitelných či špatně položených otázek, který zaměstnance nudí a manažerům nic nepřinese. Přijďte si poslechnout Michala Musila a Miladu Osuskou z Arnolda, kteří vám ukážou, jak zefektivnit Vaše průzkumy ve firmě.

Milada Osuská

Vystudovala mezikulturní komunikaci a v Arnoldovi má na starosti mezinárodní klienty a tvorbu konverzací. Stojí také za Arnoldovým "Tone of voice" a mimo jiné se stará o to, aby působil a mluvil napříč jazyky stejně. V minulosti se věnovala tlumočení a mezinárodnímu obchodu. Na Arnoldovi spolupracuje od samého počátku v roce 2018.

Michal Musil

Posledních 10 let se pohybuje v HR a vzdělávání. Podílel se na dlouhodobých strukturálnějších změnách v oblasti firemní kultury a tvorby vize a hodnot ve společnostech Lundegaard, iSETOS, Gordic, CPI Asset Management a Santé. Od roku 2020 spolupracuje se společností LMC na mezinárodním produktu Arnold, kde má na starosti Customer Success a podporu partnerů v zahraničí.

Arnold je povídací chatbot, který vede se zaměstnanci pravidelný dialog formou krátkých a interaktivních konverzací. Manažerům a personalistům poskytuje přehledné reporty, nové vhledy a doporučení pro vedení zaměstnanců a týmů.

Online
6. října 2022
1 hr

Již proběhlo