Odměňování pod lupou. Jaká je spokojenost se mzdami v ČR a na Slovensku?

Online
14. listopadu 2023
1 hr

Odměňování pod lupou. Jaká je spokojenost se mzdami v ČR a na Slovensku?

Online
14. listopadu 2023
1 hr

Odměňování je jeden z klíčových HR procesů a slouží jako základní motivační a retenční nástroj. Proto je důležité poznat, zda ho máte ve firmě správně nastavený. Přihlaste se na webinář a podívejte se na výsledky jedinečného průzkumu, který připravil Arnold ve spolupráci s portálem na porovnávání mezd Platy v České republice a na Slovensku.

Pro koho je webinář určený?

  • HR a liniové manažery
  • specialisty na odměňování
  • ředitele a jednatele společností

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak jsou v Čechách a na Slovensku zaměstnanci spokojeni se svým odměňováním?
  • Jsou nespokojení zaměstnanci ochotni změnit práci?
  • Jak zjistíte, zda jsou vaši zaměstnanci spokojeni s odměňováním?
  • Jak získat relevantní data o odměňování z trhu?

Řečníci:

Miroslav Dravecký

Pracovní život začal jako učitel, později jako HR konzultant a v současné době působí ve společnosti Profesia jako produktový manažer. Během své kariéry rozbíhal několik projektů. Nejznámějším z nich je průzkum platů Platy.sk a Platy.cz, který slouží ke sběru a vyhodnocování údajů o mzdách a benefitech zaměstnanců. Metodiku průzkumu zavádí i do dalších zemí. Celosvětově si mzdy touto jednotnou metodikou srovnává ročně více než půl milionu zaměstnaných lidí.

Václav Petržík

Produktový manažer chatovacího robota Arnolda, kterého za posledních 5 let vyzkoušelo přes tisíc firem. Václav se aktuálně zaměřuje na využíti Arnolda v onboardingovém procesu a zkoumá možné propojení s AI. Před prací v LMC působil v oblasti bankovnictví a dopravy.

Online
14. listopadu 2023
1 hr