Měření životního cyklu zaměstnance s Arnoldem

Online
14. prosince 2022
1 hr

Měření životního cyklu zaměstnance s Arnoldem

Online
14. prosince 2022
1 hr

Pro koho je určený webinář? Pro personality a manažery, kteří se chtějí blíže seznámit s tím, jak funguje chatbot Arnold na mapování zážitku kandidáta, adaptace nováčků, retence a rozvoje stávajících zaměstnanců a exit-interviews. Představíme vám Arnolda a zároveň budeme sdílet příklady z praxe, které se dají použít, i když Arnolda společnost nevyužívá. Bude prostor na sdílení zkušeností, jak řeší účastníci měření různých momentů na životní cestě zaměstnance.

Arnoldovou misí je vyladit fungování firem a týmů, aby se lidé v práci cítili dobře a společně naplňovali své cíle. Je společníkem na celé cestě zaměstnance – zmapuje zážitek uchazečů, nováčky provede adaptační dobou, u zaměstnanců pak průběžně ověřuje jejich spokojenost a potřeby. Výsledky všech povídání zpracovává do přehledných reportů pro všechny, kdo je potřebují.

Na webináři se dozvíte:

  • Jaké momenty a témata je užitečné sledovat v cestě zaměstnance společností?
  • Jak funguje Arnolda pro měření zážitku kandidáta a jaké otázky pokládáme?
  • Jak funguje adaptační modul Arnolda a jaké otázky doporučujeme zjišťovat od nováčků?
  • Jak zjišťovat zpětnou vazbu od stávajících zaměstnanců a vyhnout se sáhodlouhé průzkumu?
  • Jak na exit-interviews a na co se ptát?

Michal Musil

Posledních 10 let se pohybuje v HR a vzdělávání. Podílel se na dlouhodobých strukturálnějších změnách v oblasti firemní kultury a tvorby vize a hodnot ve společnostech Lundegaard, iSETOS, Gordic, CPI Asset Management a Santé. Od roku 2020 spolupracuje se společností LMC na mezinárodním produktu Arnold, kde má na starosti Customer Success a podporu partnerů v zahraničí.

Milada Osuská

Vystudovala mezikulturní komunikaci a v Arnoldovi má na starosti Customer Success, mezinárodní klienty a tvorbu konverzací. Stojí také za Arnoldovým „Tone of voice“ a mimo jiné se stará o to, aby působil a mluvil napříč jazyky stejně. V minulosti se věnovala tlumočení a mezinárodnímu obchodu. Na Arnoldovi spolupracuje od samého počátku v roce 2018.

Online
14. prosince 2022
1 hr

Již proběhlo