Jak vtáhnout manažery do práce s výsledky průzkumů

Online
2. února 2022
1 hour

Jak vtáhnout manažery do práce s výsledky průzkumů

Online
2. února 2022
1 hour

Jeden z klíčových ukazatelů úspěchu zam. průzkumů je aktivní zapojení manažerů do práce s výsledky.

Když se podaří manažery vtáhnout do práce s výstupy, je vyšší šance, že budou řešit podněty na týmové úrovni a zapojí výsledky do práce v rámci rozvoje jednotlivců.

Na webináři se podíváme na rozdělení rolí při realizaci průzkumu, bariéry manažerů pro práci s výsledky a konkrétní doporučení či inspiraci, jak je v tom ze strany HR podpořit

Co se na webináři dozvíte:

  • Proč jsou manažeři klíčoví pro zajištění reálného dopadu do firmy.
  • Jaké jsou potřeba role při plánování a realizaci průzkumu?
  • Jaké jsou hlavní bariéry pro manažery při práci s výsledky?
  • Jak pomoci manažerům v práci s výsledky, jaké podpůrné aktivity můžete ve firmě spustit?

Michal Musil

Posledních 10 let se pohybuje v HR a vzdělávání. Podílel se na dlouhodobých strukturálnějších změnách v oblasti firemní kultury a tvorby vize a hodnot ve společnostech Lundegaard, iSETOS, Gordic, CPI Asset Management a Santé. Od roku 2020 spolupracuje se společností LMC na mezinárodním produktu Arnold, kde má na starosti Customer Success a podporu partnerů v zahraničí.

Eva Švarzová

Eva má přes 20 let zkušenosti z velkých změnových a rozvojových projektů a programů v oblasti HR, CSR a interní komunikace. Působila jako seniorní manažer HR a CSR v ČSOB, má zkušenosti z mezinárodní poradenské společnosti Deloitte, ale také z neziskového sektoru. Od roku 2015 pomáhá majitelům a manažerům firem nastavit nové způsoby fungování, lépe řídit výkon, realizovat změny nebo s (re)designem HR procesů.

Online
2. února 2022
1 hour

Již proběhlo