Jak si pojistit úspěšnou adaptaci nováčků (Arnold & Teamio)

Online
7. září 2023
1hr

Jak si pojistit úspěšnou adaptaci nováčků (Arnold & Teamio)

Online
7. září 2023
1hr

V průměru 31 % zaměstnanců opouští práci během prvních šesti měsíců především z důvodu špatné zkušenosti s nástupem. Společnosti s dobře nastaveným onboardingem mají více spokojených nových zaměstnanců i vyšší procento pracovníků, kteří dokáží splnit své roční cíle.

Noví kolegové potřebují zvláštní péči a pozornost. Arnold má speciální sérii konverzací, které se zaměřují na jednotlivé fáze adaptačního procesu. Krátké, přesně cílené rozhovory v průběhu zkušební doby a dalších měsíců pomáhají včas rozpoznat a vyřešit problémy již v zárodku. Nově je Arnold napojen přímo na Teamio.

Pro koho je webinář určen?

Pro uživatele Teamia a Arnolda, ale zároveň i ty, kdo s těmito produkty zatím nepracují. Pro personalisty a manažery nováčků, kteří se chtějí seznámit s novinkami v onboardingu zaměstnanců.

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak mít přehled o onboardingu a jak zpětnou vazbu na adaptaci automatizovat.
  • Jak může Arnold pomoci HR a manažerům zlepšit úspěšnost adaptace.
  • Jak vypadá struktura konverzací a plán pro nováčky.
  • Jak může Arnold zatraktivnit zpětnou vazbu.
  • Jak může Teamio plně automatizovat spuštění onboardingových průzkumů na nováčky.
  • Jak vypadá názorná ukázka reportů a jak s nimi pracovat.

Michal Musil

Posledních 10 let se pohybuje v HR a vzdělávání. Podílel se na dlouhodobých strukturálních změnách v oblasti firemní kultury a tvorby vize a hodnot ve společnostech Lundegaard, iSETOS, Gordic, CPI Asset Management a Santé. Od roku 2020 spolupracuje se společností LMC na mezinárodním produktu Arnold, kde má na starosti Customer Success a podporu partnerů v zahraničí.

Arnold je povídací chatbot, který vede se zaměstnanci pravidelný dialog formou krátkých a interaktivních konverzací. Manažerům a personalistům poskytuje přehledné reporty, nové vhledy a doporučení pro vedení zaměstnanců a týmů.

Online
7. září 2023
1hr

Již proběhlo