Jak měřit a pracovat se spokojeností zaměstnanců ve společnosti

Online
21. června 2023
1 hr

Jak měřit a pracovat se spokojeností zaměstnanců ve společnosti

Online
21. června 2023
1 hr

Přijďte si poslechnout paní Ivu Hrůzovou, HR Business Partner ve společnosti Copy General a dozvíte se praktické tipy a zkušenosti s realizací zaměstnaneckých průzkumů. Copy General je předním poskytovatelem reprografických, tiskových a kopírovacích služeb ve střední a východní Evropě.

Co se dozvíte?

  • Čemu věnovat pozornost při nastavení zaměstnaneckých průzkumů?
  • Jak podpořit manažery při práci s výsledky
  • Jak pracovat s výsledky průzkumů?
  • Jak zvýšit dopad zaměstnaneckých průzkumů?
  • Jak Copy General nastavuje a vyhodnocuje zaměstnanecké průzkumy?

Iva Hrůzová

Iva nabírala pracovní zkušenosti napříč projektovým řízením, marketingem a PR. Svou schopnost naslouchat a nalézat kreativní řešení pak naplno uplatňuje také na pozici HR Business Partnera ve společnosti Copy General. Jejím hlavním cílem je zvyšování zaměstnanecké spokojenosti, angažovanosti a atraktivity značky zaměstnavatele, a to jak interně, tak i v externím vnímání. Přímý kontakt se zaměstnanci spolu s důvěrou vedení společnosti pro ni představují klíčovou motivaci posouvat HR projekty v Copy General stále dál. Energii jí dobíjí rodina a přátelé, cvičení jógy a (téměř nikdy) neodmítne dobrou skleničku vína.

Michal Musil

Posledních 10 let se pohybuje v HR a vzdělávání. Podílel se na dlouhodobých strukturálních změnách v oblasti firemní kultury a tvorby vize a hodnot ve společnostech Lundegaard, iSETOS, Gordic, CPI Asset Management a Santé. Od roku 2020 spolupracuje se společností LMC na mezinárodním produktu Arnold, kde má na starosti Customer Success a podporu partnerů v zahraničí.

Arnold je povídací chatbot, který vede se zaměstnanci pravidelný dialog formou krátkých a interaktivních konverzací. Manažerům a personalistům poskytuje přehledné reporty, nové vhledy a doporučení pro vedení zaměstnanců a týmů.

Online
21. června 2023
1 hr

Již proběhlo