Co podle dat hýbe s (ne)spokojeností zaměstnanců?

Online
4. května 2022
1 hr

Co podle dat hýbe s (ne)spokojeností zaměstnanců?

Online
4. května 2022
1 hr

Spokojenost zaměstnanců již zdaleka neřeší jen ty nejosvícenější společnosti. Výzkumy z oboru pozitivní psychologie a další data ukazují, že je spokojenost zaměstnanců i byznysovým tématem, a nemělo by se tedy začít řešit až za 5 minut dvanáct.

Na Arnoldově webináři probereme s Tomášem Ervínem Dombrovským (Datový analytik LMC), které faktory podle dat z Jobs indexu poslední roky výrazněji ovlivňují spokojeností lidí v práci, jaký vliv může na zaměstnance mít integrace lidí z Ukrajiny a jak na některé z těchto oblastí získávat zpětnou vazbu od zaměstnanců.

Michal Musil

Posledních 10 let se pohybuje v HR a vzdělávání. Podílel se na dlouhodobých strukturálních změnách v oblasti firemní kultury a tvorby vize a hodnot ve společnostech Lundegaard, iSETOS, Gordic, CPI Asset Management a Santé. Od roku 2020 spolupracuje se společností LMC na mezinárodním produktu Arnold, kde má na starosti Customer Success a podporu partnerů v zahraničí.

Tomáš Ervín Dombrovský

Skrze výzkumy a další zdroje dat mapuje hlavní jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a práce. Závěry a doporučení, které mohou pomoci zlepšit prostředí pro spolupráci, pravidelně přednáší lidem z HR a vedení organizací. Krom toho se stará také o veřejně prospěšné aktivy přesahující každodenní byznys společnosti LMC, v níž je jedenáctým rokem zaměstnán. LMC vyvíjí online služby pro vzdělávání a hledání práce, například Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Atmoskop.cz a další portály a mobilní aplikace.

Arnold je povídací chatbot, který vede se zaměstnanci pravidelný dialog formou krátkých a interaktivních konverzací. Manažerům a personalistům poskytuje přehledné reporty, nové vhledy a doporučení pro vedení zaměstnanců a týmů.

Online
4. května 2022
1 hr

Již proběhlo