Angažovanost zaměstnanců: jak ji měřit a pracovat s výsledky

Online
31. května 2023
1 hr

Angažovanost zaměstnanců: jak ji měřit a pracovat s výsledky

Online
31. května 2023
1 hr

Připojte se k Janě Polednové, projektové manažerce v LMC a Profesii, která v roce 2023 zavedla průběžný průzkum angažovanosti zaměstnanců s názvem ‘Your Voice Matters’. Jana bude sdílet své zkušenosti a osvědčené postupy v této oblasti.

Co se dozvíte na webináři:

  • Efektivní způsoby, jak komunikovat průzkum zaměstnancům i manažerům, aby dosáhli maximální účasti a zapojení.
  • Pravidelnost a klíčové otázky v průzkumech zaměřených na angažovanost zaměstnanců v LMC/Profesii.
  • Jak správně pracovat s výsledky průzkumu a kdy aktivovat manažery pro jejich úspěšné využití.
  • Cenné poznatky z implementace průzkumu ‘Your Voice Matters’ v LMC a Profesii, včetně osvědčených a neosvědčených přístupů.
  • Důležitost sledování angažovanosti zaměstnanců a jak to přispívá k posílení organizace.

Během webináře se také podíváme na případovou studii ‘Your Voice Matters’ v LMC a Profesii, abychom vám přiblížili konkrétní příklad nasazení průzkumu angažovanosti. Nezmeškejte příležitost získat praktické rady a strategie, které vám pomohou posunout angažovanost zaměstnanců ve vaší organizaci na novou úroveň.

Jana Polednová

Janka má bohaté zkušenosti z oblasti HR z nadnárodní společnosti Ecolab, kde působila 15 let. Během působení v Ecolab participovala na různých HR projektech a na zavádění HR procesů a inovací v oblasti HR do praxe. Jelikož si Janka během své kariéry prošla zaváděním různých technických nástrojů, ráda se obklopuje lidmi podobného zaměření a smýšlení. Kromě toho má ráda cestování a poznávání nových kultur.

Michal Musil

Posledních 10 let se pohybuje v HR a vzdělávání. Podílel se na dlouhodobých strukturálních změnách v oblasti firemní kultury a tvorby vize a hodnot ve společnostech Lundegaard, iSETOS, Gordic, CPI Asset Management a Santé. Od roku 2020 spolupracuje se společností LMC na mezinárodním produktu Arnold, kde má na starosti Customer Success a podporu partnerů v zahraničí.

Arnold je povídací chatbot, který vede se zaměstnanci pravidelný dialog formou krátkých a interaktivních konverzací. Manažerům a personalistům poskytuje přehledné reporty, nové vhledy a doporučení pro vedení zaměstnanců a týmů.

Online
31. května 2023
1 hr

Již proběhlo