Vybrali jsme perličky z hodnocení zaměstnavatelů na Atmoskopu, které potěší HR a navíc přitáhnou vhodné kandidáty

Láska neprochází jen žaludkem, ale má mnoho podob. A platí to i pro vztah zaměstnanců k zaměstnavateli. Našli jsme na Atmoskop.cz jedinečná hodnocení, ze kterých je láska cítit na první dobrou. Inspirujte se v nich, čeho si zaměstnanci opravdu cení, a sestavte svůj unikátní recept na nej hodnocení.

Nejhezčí hodnocení z Atmoskop.cz

Co potěší mlsné jazýčky?

Zdravé svačinky, společné snídaně či obědy a jednou za čas třeba piknik, to udělá radost úplně každému. Jen pozor, ať si kolegy moc nerozmazlíte!

Jediná nevýhoda je, že nám občas holky v kuchyňce nakrájí kiwi na takový kostičky, a to se pak špatně jí. Lepší jsou kolečka. :) Jinak zajímavá, stále se měnící práce na různých projektech, možnost používat jakékoliv nástroje chci. Žádná korporátní omezení, opravdu přátelská atmosféra (tohle není jen fráze :)) Originální benefity, spousta společných akcí – sport, večeře pivo. :) – Hodnocení ze Salsita, s.r.o.

Moderní a hezké prostředí, přímo na metru. Mísy s ovocem zdarma každý den, kafe, čaj taktéž. A večer vám ze stolu odnesou špinavé nádobí. 😊 Velká příležitost osobního růstu. – Hodnocení ze společnosti Actum, s.r.o.

Mazlíčci v práci sníží stres

Pokud je to možné, dovolte zaměstnancům přivést do práce aspoň občas domácí mazlíčky. Je důležité mít v takovém případě předem nastavená pravidla, ale zejména čtyřnožci se studeným čumákem obvykle umí zlepšit den všem přítomným v kanceláři.

Na naší firmě si nejvíce cením přátelské atmosféry, skvělých produktů a organizačně ploché struktury. Možnost vzít si do práce domácího mazlíčka vnímám jako velké plus. Hodnocení u Mars Czech s.r.o.

Skvělý kolektiv, zvířata všude kolem, zajímavé benefity, stejně ‚postižení‘ zákazníci. – Hodnocení u HappyZoo s.r.o.

Tým lidí ze stejného těsta

Uchazeči si vás dost pravděpodobně proklepnou ještě předtím, než pošlou životopis. A to je dobře. Díky Atmoskopu a hodnocení ostatních zaměstnanců se k vám mohou snáz dostat lidé, kteří k vám prostě zapadnou. A co je víc?

Práce dává smysl a lidé, kteří v organizaci pracují, pro ni dýchají. Máme skvělý tým, který táhne za jeden provaz, jsme si blízcí i osobně a rádi spolu pracujeme. Stejné je to i s kolegy z jiných oddělení – všichni, kdo tu pracují, tu chtějí pracovat a atmosféra v celé organizaci je díky tomu skvělá. Zároveň je to neformální a přátelské prostředí – do práce se mnou chodí můj pes a kolegyně s dětmi mohou využít firemní školku... A jeden z kolegů má kozí farmu, a tak si můžete v práci koupit i skvělé kozí sýry. :) – Hodnocení neziskovky Člověk v tísni

Přátelské prostředí, firma se smysluplným posláním, vedení firmy je perfektní a nepovyšuje se, možnost seberealizace je velká, firma rychle roste a s ní i pole působnosti lidí v ní. A po cestě do práce nepotkáte kolony. :) – Hodnocení u Sonnentor s.r.o.

Chcete taky takhle krásná hodnocení? Tak svým zaměstnancům rozešlete interní průzkum. Stávající zaměstnanci totiž obecně hodnotí lépe než ti bývalí. A potenciální kandidáti jim věří víc než proklamacím zaměstnavatelů v inzerátech.

Dopřejte svým lidem relax

V práci trávíme opravdu nezanedbatelnou část svého života. Možnost si odfrknout, odreagovat se a popovídat si s kolegy by měla být samozřejmostí. Pro tyhle případy se vyplatí relax zóna nebo třeba herna.

Oceňuji týmové večeře a snídaně; Playstation na pracovišti. :) – Hodnocení ze společnosti Acomware s.r.o.

Vyplatí se myslet na rodiče

Zkombinovat vhodně práci a rodinný život může být pořádná fuška. Vyjděte vstříc zejména rodičům. Je jedno, jestli nabídnete zkrácené úvazky, flexibilní pracovní dobu, nebo dokonce hlídání dětí. Vrátí se vám to několikanásobně, a to především respektem a loajálností zaměstnanců.

Jsem spokojený s celkovou kulturou firmy a lidí. Sice se tu najdou negativní lidé, ale to nekazí celkový dojem. Oceňuji i zázemí, kde si mohu jít zacvičit nebo můžu využít školku pro své dítě. Nejvíc jsem spokojen s lidmi, co tu pracují, a že se kousneme a vymyslíme nějakou sportovní akci na více dnů. – Hodnocení firmy eBrána s.r.o.

Nezapomeňte, že uchazeči budou vždy věřit recenzím a hodnocení reálných lidí více než firemním hodnotám a myšlenkám, které si napíšete na kariérní stránky. Tak šup, zkontrolujte, jak si stojíte oproti konkurenci.

To nejdůležitější nakonec

A na závěr hodnocení, které mluví samo za sebe. Vystihuje totiž jednu z nejdůležitějších hodnot, která by měla být samozřejmostí snad všude.

Konečně mě bere někdo vážně, váží si mé práce. – Hodnocení u Charity Olomouc

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0