Vše o mateřské a rodičovské v jednom PDF. Připomeňte si, jak správně postupovat

Laikům se mateřská a rodičovská může plést dohromady. Kolikrát až na poslední chvíli zjišťují, co dělat, aby na příspěvky vůbec dosáhli. Každé HR oddělení by ale tahle pravidla mělo mít v malíku. A měli by být případně schopní svým lidem i poradit. Stáhněte si našeho PDF rádce, kde si připomenete vše důležité. Pokud uznáte za vhodné, sdílejte ho i se zaměstnanci, kterých se téma týká.

Mateřská a rodičovská dovolená

Kdo má na mateřskou a rodičovskou nárok, jak dlouho trvají a jaké jsou v tom všem povinnosti zaměstnavatele? Existují i nějaká specifika a pravidla, na která si musí dát zaměstnavatel a zaměstnanec pozor? Spousta otázek, které člověk většinou řeší až ve chvíli, kdy se ho rodičovství týká. Ať už z pozice HR ve firmě, nebo samotného rodiče. Právě proto jsme vám připravili vše potřebné na jedno místo do PDF. Tak stahujte a tiskněte, ať máte tahák po ruce, až ho budete potřebovat.

Patříte k firmám, které se rodičům snaží vycházet vstříc? Tak je nechte, aby vám přidali hodnocení na Atmoskop.cz. Díky jejich podpoře můžete přilákat další skvělé kandidáty.

Tahák pro mateřskou a rodičovskou

Stáhnout
 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0