Videokurzy, které v létě oceníte: naučte se fotit s Třeštíkem, být ve flow s Jelínkem a nenudit se s partnerem na dovolené podle Vojtka

Na Seduo.cz pro vás máme hromadu videokurzů, je jich už téměř 400. Ale speciálně na léto jsme vybrali tři, které se hodí nejen v práci.

Seduo kurz focení, vztahů i flow

Profesionální fotograf vás naučí klíčové postupy při focení a dá tipy, jak na dobrou fotku. Stačí si pohlídat pár věcí, začít o fotce trochu přemýšlet a výsledek může být mnohem lepší než dřív. Ve videokurzu se dozvíte, jaké nejdůležitější věci na fotce pohlídat. Porozumíte základům kompozice, práce se světlem a fotografování různých typů snímků v různých situacích. Poznáte, jak fotit portréty, přírodu nebo každodenní život. Osvojíte si základní nastavení pro dosažení dobrého snímku i základní postprodukční úpravy fotografií. Je už jen na vás, jestli nové dovednosti využijete k dokumentování své dovolené nebo třeba opanujete firemní sítě.

Někdy děláme něco tak soustředěně, že přestaneme vnímat čas a okolí. Nic jiného není důležité. Pracujeme mnohem více než jindy, ale přitom se necítíme unavení. A je jedno, jestli jde o pracovní projekt, nebo váš oblíbený koníček. Takovému stavu se říká flow. Trenér, kouč a pedagog Marian Jelínek vás naučí jej poznat a využívat v pracovním i osobním životě. Během videokurzu se podíváme na to, jaké jsou klíčové faktory, které přispívají k dosažení flow. Také se dozvíte, jak lze tento stav využít k dosažení vyšší produktivity, kreativity a spokojenosti.

Osobní vztahy ovlivňují ty pracovní a naopak. Dlouholetý terapeut vás provede úskalími představ o správném partnerství. Proč se někdy cítíme jako v pasti a co s tím můžeme dělat? Je nuda ve vztahu nevyhnutelná? Máme se tvářit, že je nám pořád báječně? Ve videokurzu se dozvíte o 10 hlavních pastech, do kterých můžete spadnout ve vztahu. Můžete si s lektorem položit u každé z nich několik otázek a poznat, zda jste se do některé z nich sami nechytli. A získáte i rady a tipy, jak se jim vyhnout nebo jak je překonat.

Chcete vědět víc? Podívejte se na Seduo.cz.

 
Sdílejte