Veronika & Butchi: Zkuste online program zdarma, kde se naučíte, jak si přeprogramovat mozek

Jestli chcete růst, zkuste originální kurz. Pokud už cítíte vánoční atmosféru, přihlaste se na adventní běh pro dobrou věc anebo se jen odreagujte u nejlepších seriálů 21. století. A když před sebou valíte náročné úkoly, třeba i propouštění, dáme vám návod na hladký a bezbolestný průběh.

Veronika a Butchi: Online kurz Zapni se

Jak být v práci aktivní a dlouhodobě se rozvíjet? Stačí si nastavit nový program v mozku. To není legrace, lektorka Janka Chudlíková své klienty k rozvoji motivuje osobitým přístupem . Jestli se chcete učit pracovat s nežádoucími vzorci myšlení, zkuste zdarma online program Zapni se.

Když už si můžu dopřát k podzimnímu večeru nějaký seriál, nechci dlouho vybírat. A jde mi taky o kvalitu. Stránka BBC mi to teď hodně ulehčila perfektním seznamem 100 nejlepších seriálů 21. století. Co z toho už jste viděli a na co se teprve chystáte?

Veronika

  • Video opravdu řekne víc než tisíc slov. A než zdlouhavě psát návody pro nováčky nebo komentáře k prezentacím, zkuste je jednoduše nahrát. Já i Dan Gamrot, lektor osobní produktivity a time managementu, doporučujeme aplikaci Loom. Díky ní snadno zaznamenáte obrazovku počítače a doplníte ji o mluvený komentář.

Už netrpělivě odpočítávám dny do adventu. Panička nás totiž zase přihlásí do adventního běhání pro dobrou věc. Přidejte se k nám a dalším 5 tisícovkám lidí (a hlavně psů) i vy.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.
 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0