Veronika & Butchi: Zkoukněte teambuildingové trendy a pojďte zahradničit

Krásné počasí vyloženě láká k týmovým akcím. Nezaspěte to a začněte s plánováním, očíhli jsme trendy. Naučte se taky nový HR pojem, a jestli máte možnost, vyražte na komunitní zahrádku.

Veronika a Butchi: zahradničení

Že je péče o zaměstnance důležitá, v našem oboru uslyšíte často. Kolik pozornosti ale věnujete zaměstnanecké zkušenosti reálně? Tým z firmy BE-DNA se rozhodl, že povědomí o „employee experience“ dostane k co nejvíce lidem z branže. Proto vytvořil facebookovou skupinu plnou příběhů a zajímavých diskusí. Zapojte se mezi aktivní personalisty, kteří vědí, že každý z nás se může podílet na lidštějším a slušnějším pracovním prostředí.

Nejsem velká fanynka reklam, ale tahle od Slido se fakt povedla. Možná se mezi některými „meeting zombies“ taky poznáte. :-)

Veronika

  • Kompostování a městské zahradničení se těší oblibě. A naproti mu jde třeba Kokoza, organizace, která dokonce vytvořila mapu míst, kde se aktivně pěstuje a kompostuje. Tak se připojte k městským zahradníkům. A namotivujte i kolegy, třeba ocení, že si budou moct vypěstovat vlastní mrkévku.

Miluju čmuchání na nových místech! Takže když náhodou paničce dochází nápady, připomenu jí, že má v mobilu aplikaci Vlakem na výlet, kde si můžeme vybrat z více než stovky tipů.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.
 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0