Veronika & Butchi: Umění online úspěchu spočívá v tom, že se nebojíte odpojit

Pohovory online, školení taky, vyhodnocení zkušebky jakbysmet. Jak zvládáte povinnosti, aniž byste se chytili do pasti přetížení z digitálního světa? Přečtěte si, jak vše zvládnout – i včas se odpojit.

Veronika a Butchi: umět se odpojit

Když chtěl 29letý Lukáš Barda všechno stihnout, nedopadlo to dobře. Upracoval se a skončil v nemocnici s mrtvicí. Dobrá zpráva ale je, že to překonal a vytvořil soubor tipů a triků, abyste neskončili v podobné situaci. Pusťte si jeho online kurz Digitální wellbeing díky kódu offlinezdomova se na něj můžete podívat zdarma. Mimo jiné zjistíte, jak je možné technologie efektivně používat, ale nenechat si je přerůst přes hlavu.

  • Feedback je za odměnu. Souhlasím, provedení někdy drhne, ale zpětná vazba patří mezi nejdůležitější nástroje pro rozvoj jednotlivců i týmů. Abyste se stali mistry, můžete nahlédnout do návodu od RainFellows.
  • Petra Nulíčková je na LinkedInu jako doma, a co je lepší – radí, jak tuhle síť můžete ovládnout i vy. Omrkněte její doporučení.

Pravidelná dávka inspirativního čtení vás každý měsíc čeká na webu sítě Red Button. Jaká je vaše NEJ kniha měsíce dubna?

Veronika

  • Loono už 6 let upozorňuje (nejen) mladé lidi, že je ten správný čas myslet na své zdraví. A právě teď spouští osvětovou kampaň #dobrenitro. Je zaměřená na péči o duševní zdraví a zaslouží si pozornost.

Když už dovolím paničce koukat na televizi, musí pustit něco kvalitního. Třeba můj oblíbený #martyisdead – první český seriál, který získal prestižní cenu EMMY.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0