Veronika & Butchi: Udržujte ve firmě dobrou náladu i na dálku

Zábava v práci – je vůbec třeba? Podle výzkumů jsou v prostředí, kde je zábava, zaměstnanci produktivnější a zdravější. Od nás můžete načerpat inspiraci, jak zábavu rozproudit. A jak v této době podpořit zaměstnance a jejich psychiku.

Veronika a Butchi: teambuilding na dálku

Teď, když většina lidí pracuje na dálku a chybí nám osobní kontakty, by zábava měla být součástí našich pracovních dní o to víc. 57 tipů na virtuální týmové aktivity a hry může dost pomoci. Nikdy není pozdě začít. Držím palce!

  • Zajímají vás příběhy z HR kuchyně? Michal Toman s týmem Evolve! každé dva týdny přináší video rozhovory s těmi, kteří ovlivňují české HR.
  • Odhaduje se, že v ČR si ročně projde úzkostnou poruchou 1,5 mil. lidí. Nejen pro ně může být první psychologickou pomocí aplikace Nepanikař. Bavit se o duševním zdraví je totiž čím dál důležitější.

Za aplikací Nepanikař stojí studentka biomedicíny Veronika Kamenská, která se letos dostala i do výběru časopisu Forbes 30 pod 30.

Veronika

  • Vzdělávání zdarma pro všechny ženy bez rozdílu nabízí platforma Ženský byznys. Aktuální ročník Akademie už sice jede, ale naskočit můžete kdykoliv.

Když mě už přestane bavit hlídat naši – okoukanou – zahradu, poprosím paničku, ať mi otevře Window swap. A kochám se, jak to vypadá kdekoliv na světě.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0