Veronika & Butchi: Stahujte užitečné návody a zchlaďte se jako správný biohacker

Využijte krásně ilustrované pracovní šablony, komplexní HR kurz nebo zkuste zlepšováky do kanceláří. A ti, kdo mají ze všech povinností uvařenou hlavu, můžou zkusit otužování. Možná to nebude na Instagramu vypadat tak dobře jako cachtání v ledu v zimě, ale svůj účel to splní parádně.

Veronika a Butchi: zahradničení

Stáhněte si užitečné formuláře a pracovní šablony z dílny humancraft. Příprava na schůzky, návod, jak vést lidi na dálku, nebo hodnocení výkonu zaměstnanců budou rázem efektivnější i veselejší. Všechny humancraftí vychytávky jsou totiž nejen praktické, ale i krásně zpracované. Vizuální metody jsou navíc osvědčenou cestou k rychlejšímu a dlouhodobějšímu zapamatování. Tak se je nebojte zapojit do své praxe.

  • V září můžou personalisté zpátky do školy, lépe řečeno do #suHR akademie. Startuje už 14. 9. a vítá do svých řad všechny HR nadšence, kteří se chtějí rychle posunout kupředu. Můžete se těšit na tři měsíce plné přednášek, workshopů, diskuzních a networkingových setkání. Já bych s registrací neváhala.
  • Už se vám vrátil život do kanceláří, jak jste si přáli, nebo to ještě ladíte? V článku na CULTu najdete inspiraci, jak kanceláře ještě o kus vylepšit a udělat z nich tak ještě lepší místo než před pandemií.

Slovo biohacking jste už pravděpodobně slyšeli. Co to ale vlastně je a jak s tím začít, poradí tým Code of life. Za mě je jasným favoritem otužování! Teď v létě to je za odměnu.

Veronika

I my psi si chceme užívat kulturu, byť nabídku máme dost omezenou. Ještě že existují letní kina, kde si můžeme film i popcorn užít spolu s páníčky. Kompletní seznam pražských kin, kam můžete jít na film pod hvězdnou oblohou, najdete tady.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.
 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0