Veronika & Butchi: Připravte teambuilding snů a mákněte na wellbeingu

Právě teď je správná doba zaměřit HR pozornost na znovuvybudování vztahů napříč celou firmou. Inspirujte se a uspořádejte teambuilding. A neměly by vám uniknout ani kurzy, které pomůžou s networkingem či spokojeností zaměstnanců.

Veronika a Butchi: teambuilding

Wellbeing je téma, které ve firmách řeší stále více personalistů. I proto by se vám mohl hodit tenhle online kurz, který na platformě Coursera vytvořila Yaleova univerzita. Budete se moci zapojit do spousty výzev, jejichž cílem je podpořit primárně vaši vlastní spokojenost a vybudovat si produktivní návyky. Ty pak budete moci šířit i dál do firmy. Hodnocení 4,9 z 5 a 3,5 milionu spokojených posluchačů je podle mě tou nejlepší možnou pozvánkou.

Pokud se necítíte jistě v angličtině nebo jiném cizím jazyce, ale občas si chcete přečíst zahraniční článek, zkuste překladač DeepL. Je to nová dimenze strojového překladu, však ho sami vyzkoušejte.

Veronika

  • Vypilujte své obchodnické dovednosti na školení SalesMajstr, které připravil Michal Musil z GrowJOB spolu se společností Raynet. A pozor, rozhodně to není jen pro obchodníky. Ve 47 videích se v networkingu, odolnosti nebo umění naladit se může trénovat každý.

Řeknu vám, já bych ty vaše online schůzky nedávala. Jedině snad s aplikací Snap Camera, kde máte na výběr různé filtry a jednou můžete být za jednorožce a podruhé třeba za klobásu. Mňam, klobása.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0