Veronika & Butchi: Netradiční adventní kalendář, který využijete i u vás v práci

V tomto dílu najdete oddechové tipy, které pomůžou vám i vašim lidem rozsvítit pohodovou atmosféru. Seznamte se s projektem Magnoli, který se věnuje diverzitě, zkuste adventní kalendář bez čokolád a zaznamenejte si do diářů zajímavé akce na rok 2022.

Veronika a Butchi: Adventní kalendář

Pokud vám také chybí víc rozmanitosti a přirozené rovnováhy v běžném i firemním prostředí, seznamte se s platformou Magnoli. Tento portál je plný podcastů, článků a networkingových aktivit, které propojují vše zajímavé na téma diverzity a inkluze.

  • Pokukovali jste někdy po předplacených službách LinkedInu? Zkušenosti z ročního využívání služby Recruiter Lite sepsala na blogu #suHR Markéta Knížková.

Adventní kalendář nemusí být o sladkostech. Zlepšete si v práci každý den díky malé aktivitě s tematikou Employee Experience. Jistě ani nebude vadit, že nezačínáte 1. 12.

Veronika

  • Podcast Máma a táta na síti by si měli poslechnout všichni. Především ale rodiče (i ti budoucí). Dotýká se totiž důležitých témat kolem dětí v online světě, před kterými není radno zavírat oči a nevyplatí se odsouvat tyhle záležitosti na později.

Jó, dárky, ty dostávám ráda. Ale jsem nadšená, když můžu dělat radost i ostatním. Pokud to máte stejně, můžete potěšit seniory díky projektu Ježíškova vnoučata nebo děti z dětských domovů a sociálně slabší rodiny v rámci akce Milý Ježíšku.

Štěk od Butchi

 
Sdílejte