Veronika & Butchi: Konference o štěstí a e-book o zázracích i pro HR

Nenechte si podzimními plískanicemi kazit náladu. Už za měsíc se můžeme potkat na konferenci zaměřené na spokojenost v práci. Abyste se vyhnuli předvánočnímu šílenství, využijte včas náš tip, kde sehnat super dárky. A nechybí ani doporučení na e-book, který vám pomůže s hledáním krásy v maličkostech. Máte se na co těšit!

Veronika a Butchi: konference štěstí

O tématech, jako je spokojenost v práci a dobrá firemní kultura, se na české HR scéně mluví už nějakou dobu. Svůj podíl na tom má i pravidelná konference Happiness@Work. Letošní téma „Co bude dál?“ by vám rozhodně nemělo uniknout, takže si v kalendáři rezervujte termín 25. 11. A pokud se ještě rozmýšlíte, zda koupit vstupenku, můžete omrknout záznamy minulých ročníků.

  • Naučte se nacházet krásu v maličkostech i teď, když je venku větší tma a zima. Skvělým pomocníkem pro vás bude e-book Každodenní zázraky se sbírkou inspirativních příběhů a krátkých textů o obyčejném životě. Stáhnout si ho můžete zdarma, a když se vám bude líbit, sdílejte ho i s kolegy.

Po očku sleduju akcelerační program Social Impact Award. I letos se mezi finalisty objevily samé wow projekty, které navíc spadají do kolonky společensky prospěšné. Podívejte se sami na tyhle nadějné startupy.

Veronika

  • A u HR trendů ještě chvíli zůstaneme. Leadership v roce 2022 pohledem firmy Atairu stojí na dvou rychlostních týmech. Záznam z jejich minikonference napoví, o co přesně jde a jak by týmy měly fungovat v praxi.

Musím se vám přiznat! Už se šíleně těším na Vánoce. Hlavně na mňamky, co budu mít pod stromečkem. Dárky pro ostatní ale budeme s paničkou vybírat z gauče. Přidejte se a zkuste platformu Nakup na dobro. Je plná udržitelných dárků.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.
 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0