Veronika & Butchi: Jak vypadá král či královna networkingu? Ovládá Triády, naučte se to taky

Máme pro vás PDF, které vám pomůže s networkingem. Představíme trend ve firemním vedení i employer brandingu. A pozveme vás na výjimečné kafíčko. Máme totiž speciální mapu od týmu Happiness@Work, tak pojďte na to.

Veronika a Butchi: networking

Podzimních HR akcí se letos vylouplo jako čerstvých kaštanů, všimli jste si? To se bude networkovat! Jestli se v této disciplíně necítíte komfortně, doporučujeme vyzkoušet Triády. Je to skvělý nástroj. Stačí si prohlédnout jednoduchý návod, stáhnout si PDF a seznamování půjde jako po másle.

  • Víte, čím vynikají tyrkysové organizace? Odlišují se způsobem řízení. Hierarchický přístup v těchto společnostech nahrazuje sebeřízení a celistvost. Možná budete překvapení, kolik českých i slovenských firem se už touto cestou vydalo. Tým Evolucio to zmapoval za vás a tyto společnosti vzájemně propojuje. Omrkněte tento trend.

  • Firemní podcast může být dalším dílkem do mozaiky employer brandingu. Jestli vás láká k vyzkoušení, doporučujeme vyslechnout praktické tipy oblíbeného podcastera – Dana Tržila. Dalším krokem bude asi schválení interního rozpočtu. No a pak už můžete nahrávat.

Choďte na smysluplná kafíčka. Tým Happiness@Work sestavil mapu kaváren a restaurací po celé ČR, kde nabízejí nejen kvalitní občerstvení, ale svým podnikáním také pomáhají lidem, kteří to nemají v životě jednoduché.

Veronika

  • Pokud u kolegyň ve firmě chcete vzbudit větší zájem o technologie, bude pro vás ideálním parťákem tým Czechitas. Mají kalendář nabitý super IT kurzy, pořádají komunitní meetupy a nabízejí i partnerství pro firmy. Třeba vám taky něco padne do oka.

Jak já miluju brzké vstávání a čmuchání v ranní rose! Doma jsem ale jediná... Myslím, že by to mohlo trochu změnit těchto 8 tipů, jak se naučit vstávat dřív. Už jsem se postarala o to, aby se panička začetla, tak mi držte palce.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.
 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0