Veronika & Butchi: Digitální lídr jako průvodce po online světě. K čemu firmě je?

Máme nainstalované nejrůznější aplikace, pracovat se učíme odkudkoli z PC, tabletu i mobilu. Jenže to, co ve firmách aktuálně nejvíc pomůže, na Google Play ani AppStore nenajdete. Potřebujeme digitální tahouny.

Veronika a Butchi: digiální lídří

Nalaďte C2C Talks s hostem Davidem Fojtíkem. V rozhovoru přiblížil, jak se v humancraft, vzdělávací a poradenské firmě, adaptovali na online tréninky a jak se jim daří řešit poptávky klientů, které se momentálně točí hlavně kolem digitálního leadershipu. Ano, sháňka je po online průvodcích pro firmu. K čemu firmě jsou, zjistíte ve videu.

  • Nebo si pusťte podcastovou sérii Vize z krize. Klidně na pokračování. Přes 20 českých osobností tam radí, jak situaci kolem pandemie otočit ve výzvu, která nás posune dál. Je to slušná dávka motivace.
  • Masarykova Univerzita podporuje designové myšlení svých studentů a ráda se o jednotlivé nástroje podělí i s vámi. Sestavili tam 100 osvědčených metod pro podporu inovací. Která vyhovuje nejvíc vám osobně?

Věděli jste, že je oblíbená desková hra Krycí jména online? Pro mě to byla zpráva měsíce!

Veronika

Já se protahuju pravidelně, ale vám, lidi, pro jistotu doporučuju mrknout na projekt FPOHYBU. Ať od počítače zvládnete odejít po svých.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0