Veronika & Butchi: Cestujte, odpočívejte a pak vyražte na konference i za kulturou

Vychutnejte si konec léta naplno! Do tohoto článku jsme zabalili pár cestovatelských tipů, pozvání za kulturou i tipy, jak dopřát mozku odpočinek. A až se vrátíte z dovolených, zaznačte si do kalendáře důležitou podzimní HR akci. Nebo zkuste zdarma workshop kreativity.

Veronika a Butchi: kurz kreativity

Závidíte ve skrytu duše všem kreativcům nápady? Už nemusíte. Kreativní myšlení se totiž dá naučit. Jednou z metod je Design Thinking a můžete si ho zdarma vyzkoušet na online workshopu v rámci programu Grow with Google. Pak se nápady pohrnou jedna radost. A kdyby vás workshop zaujal, můžete domluvit školení pro celou firmu.

  • Vyrazit na výlet je vždycky dobrý nápad! Jen nepodceňte přípravu. Na blogu Travel Bible najdete spoustu tipů, triků a rad, jak procestovat svět za hubičku.

  • S podzimními HR akcemi se roztrhl pytel. Kdybych měla některou vypíchnout, bude to Leaders Meetup 2021. Společným jmenovatelem všech přednášek a workshopů bude myšlenka: Jak nastavit firmu na udržitelný výkon v hybridním prostředí. A tohle téma mě dost zajímá.

K prázdninám v Praze za mě neodmyslitelně patří Letní Letná, akce plná nového cirkusu, hudby a divadla. Až s tímto festivalem je léto kompletní, potkáme se?

Veronika

  • Jestli vás zajímají tipy, jak pracovat s vlastní energií nebo jak nechat mozek pořádně odpočinout, navštivte Soulmio – blog o duševním zdraví. Pod hashtagem #letovpohode u nich najdete skvělou inspiraci.

Kolegy chlupáče poznávám bezpečně – čuchnu a vím. S kytkama je to ale horší. Panička je na tom podobně, proto používá aplikaci, která umí rostliny z fotky rozpoznat. Díky tomu ví, co kolem nás roste a jestli to náhodou není jedovaté.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0