Velký rozcestník: s námi naberete dělníka i vývojáře s 10 lety zkušeností

Ať už hledáte pracanta do výroby, markeťáka, nebo vývojáře, naše portály jsou tady pro vás. Dohromady denně zasáhnou statisíce uchazečů, kteří hledají práci na nejrozmanitějších pozicích. A aby to pro vás bylo pohodlné, inzerovat můžete přes jeden jediný nástroj.

Nábor zaměstnanců přes ATS Teamio od LMC

Lidé hledají práci různým způsobem a na odlišných platformách. Prostřednictvím Teamia si můžete jednoduše vybrat, kde chcete kandidáty hledat, nebo rovnou oslovíte více skupin uchazečů najednou. Abychom vám orientaci usnadnili, připravili jsme jednoduchý rozcestník, na jaký pracovní portál a k jaké cílové skupině kandidátů u nás můžete zamířit. Správný směr najdete podle odbornosti činnosti a motivací jednotlivých cílovek:

Kde najít správné lidi?

Je důležité si uvědomit:

  • koho hledám,
  • jak a jakým jazykem budu mluvit (tone of voice společnosti a komunity),
  • co chce (finance, benefity, posouvat se dál...),
  • co mu mohu nabídnout (a zda vůbec mohu nabídnout konkurenceschopnou nabídku, nebo musím jít bojovat za lepší) a
  • kde ho najdu.

Jobs.cz

Jednička mezi pracovními portály v ČR. Oslovíte tu jak nejmladší generace na trhu práce, tak bílé a zlaté límečky včetně IT profesionálů. Portál prošel rozsáhlou modernizací a právě nyní spouští novou verzi. Navíc Jobs.cz už nesymbolizuje jen hledání práce, ale stal se průvodcem pracovním životem. Esencí značky je „posuň se dál“. Skvělé místo pro to, oslovit skvělé lidi pro váš byznys.

U zlatých límečků jde často o specialisty s vysokou kvalifikací, manažery, seniorní obchodní zástupce, právní experty... Práci si nehledají, ale spíše vybírají z množství nabídek. Chtějí se rozvíjet a posouvat dál. Zajímá je smysl práce a firemní kultura.

Bílé límečky jsou lidé pracující především v kancelářském prostředí. Jde o pestrou směs pozic, jako jsou administrativní pracovníci, technici, auditoři, účetní nebo střední management. Hledají takovou práci, kterou budou dělat rádi a která jim umožní pracovat v souladu s osobním životem.

Prace.cz

Ideální směr, pokud hledáte pracanty z kategorie bílých a zejména modrých límečků. Najdete tu kolegy, kteří ke své práci nepotřebují titul z vysoké školy.

Modré límečky jsou manuálně pracující lidé, dělníci, řidiči, skladníci, elektrikáři, kuchaři, prodavači nebo třeba uklízeči. Chtějí si slušně vydělat a chodit domů s čistou hlavou. Hledají především místo, kde se k nim budou chovat lidsky a férově.

Práce za rohem

Řada lidí, a především ti mladší, si práci hledají z telefonu. A díky naší aplikaci mají potenciální novou práci doslova v kapse. Zaměstnání tu hledají zejména lidé ze skupiny modrých, případně bílých límečků, které unavuje dojíždění, proto hledají nabídky blízko domova. V aplikaci pak lidé často hledají i brigády. Výhodou je rychlost, první uchazeči se polovině firem přihlásí už do 11 hodin od vystavení inzerátu.

Atmoskop.cz

Na Atmoskopu lidé práci nejenom hledají, ale také tu mohou hodnotit své zaměstnavatele podle různých kritérií. Díky tomu tu najdete kandidáty, kteří k vám do firmy skvěle zapadnou, jsou totiž seznámeni s vaší firemní kulturou. Portál propojuje kandidáty a firmy na základě hodnot, které vycházejí z hodnocení reálných zaměstnanců, což ocení zejména zlaté límečky. Pro HR je to skvělá možnost, jak oslovovat nedostatkové lidi, kteří na Atmoskopu najdou vše, co je zajímá.

Techloop.io

Hledáte-li ajťáka, jste tu správně! Největší specializovaný IT český portál na nábor všech pozic souvisejících s produktovým vývojem, to je Techloop. S vývojáři a dalšími techies mluví jejich jazykem, nábor upravuje na míru jejich potřebám a ti ho díky tomu rádi používají.

Na Techloopu tak najdete především programátory, správce sítě, UX designéry a další. Ajťáci jsou na trhu extrémně nedostatkovým zbožím, a to na všech úrovních – ať už jde o tvůrce projektů, manažery, nebo support. Práci si zpravidla nehledají, ale čekají, kdo je osloví napřímo. Chtějí dostat personalizovanou nabídku šitou na míru jejich zkušenostem. Práce by pro ně měla být výzvou a měla by jim dát možnost se posunout dál.

Profesia.cz

Novinka v našem portfoliu. Od roku 2023 došlo ke sloučení našich firem, které dosud působily na českém a slovenském trhu vedle sebe. I na Profesii nyní můžete inzerovat prostřednictvím moderního ATS Teamio, v rámci kreditu tak oslovíte pestřejší skupinu uchazečů z kategorie bílých a modrých límečků. Jako bonus tu najdete rozsáhlou databázi aktivních životopisů kandidátů.

Tip na cestu

Nezapomeňte, všechny cesty vedou přes Teamio! Na všech našich portálech můžete inzerovat prostřednictvím moderního ATS, v rámci kreditu tak oslovíte široké spektrum uchazečů, a ještě ušetříte.

Inzerujete více? S balíčky nebo kombinovanou inzercí můžete ušetřit až 50 % ceny. Vše se dozvíte v kompletním ceníku nebo nás kontaktujte, rádi vám poradíme. Vystavením inzerátu i na další pracovní portály získáte více relevantních uchazečů.

 
Sdílejte
Rozcestník LMC produktů