V novém Teamiu si vytvoříte vlastní náborový proces. Přesně tak, jak potřebujete

S novým Teamiem mají HRisté možnost upravit si náborový proces oproti standardizované verzi. Postupně tuto funkci ladíme a zlepšujeme. Co všechno už umí a jaké možnosti vám dává?

Vlastní náborový proces v Teamiu

1. Můžete si vytvořit a pojmenovat kroky náboru, třeba „Nabídka“, „Lékařská prohlídka“, „Zkušební směna“, „Vypracování úkolu“ nebo „Den na zkoušku“.

2. Rozdělíte si dobré a skvělé uchazeče (nebo ty horší do rezervy) do vlastních sloupečků tím, že si třeba vytvoříte kategorii „Boží kandidáti“ a „OK kandidáti“.

3. Nedovoláte se kandidátovi? Jednoduše si vytvořte sloupec „Nedovoláno“, ať si to nemusíte hledat u každého kandidáta v detailu.

4. „Zaparkuje“ kandidáty, u kterých čekáte na další krok, ať je to výsledek lékařské prohlídky, psychologického pohovoru, nebo směna na zkoušku.

5. Udrží přehled i ve velkém množství uchazečů, třeba když není jisté, jestli uchazeč nabídku přijme. Můžete mít jeden sloupec na „Zaslali jsme nabídku“ a pak třeba „Nabídka přijata“. Nebo taky „Nabídka odmítnuta“.

6. Pomůže, když nábor nekončí nástupem. Po podepsané dohodě často následují další kroky, jako je lékařská prohlídka, psychologický pohovor apod.

7. Sjednotí váš náborový proces napříč pobočkami. Můžete ho vytvořit a sdílet napříč všemi týmy v Teamiu i sledovat, jak dlouho trvá nábor jednotlivým pobočkám.

8. Můžete si pro každý typ pozice vytvořit specifický náborový proces. Například manažerské pozice budou mít 3 kola pohovorů a výrobní budou začínat telefonátem.

Přehled nad vlastním náborovým procesem máte vizualizovaný ve sloupcovém Přehledu. Můžete ho používat ale i bez něj, jak jste byli zvyklí.

Vyzkoušejte si to sami, doporučujeme!

 
Sdílejte