Tipy a novinky

Tipy a novinky

Platy.cz rozšiřují nabídku Platového nástroje Unlimited i na 3 a 6 měsíců

Na Techloopu jsme vylepšili vyhledávání. Počet odpovědí vzrostl téměř dvojnásobně

Forum Atmoskop: top firmy představily své zkušenosti v HR

Techloop využívá ChatGPT k analýze textů inzerátů. Ajťáci tak váš inzerát lépe najdou

Nejlepší agentura, kde pracovat? Vítěze určilo hodnocení z Atmoskopu

Kariérní stránky klientů LMC sbírají ocenění. Chcete mít své vlastní?

Profil vaší firmy je na Atmoskopu v nové podobě

Profily firem jsou nejnavštěvovanějšími stránkami Atmoskopu. Desetitisíce lidí se sem chodí rozhodovat, zda pošlou zaměstnavateli svůj životopis nebo jestli je daná společnost pro ně ta pravá a mají do ní nastoupit.

Smysluplné dárky: Díky vám putuje 435 000 Kč do správných rukou

V LMC fandíme neziskovkám a v projektu Smysluplné dárky podporujeme vybrané organizace. V již 10. ročníku jste nám pomohli rozhodnout o tom, jak rozdělit peníze určené na pomoc. Díky tomu 435 750 Kč putuje z LMC tam, kde jich je třeba.

Chcete se zviditelnit? Využijte propojení Atmoskopu a Práce za rohem

Pracovní portál Atmoskop přidal propojení s aplikací Práce za rohem. Usnadňuje cestu těm kandidátům, kteří si chtějí zjistit více, než je uvedeno v inzerátu. Pro firmy to představuje možnost, jak zviditelnit svůj profil na Atmoskopu a představit svoji firemní kulturu ještě více uchazečům.

V rodině produktů LMC vítáme Platy.cz. S čím vám mohou pomoci?

V portfoliu LMC přibyl portál Platy.cz, který tak posílí naši nabídku služeb pro personalisty a manažery. Pomůže vám udržovat přehled o výši mezd v jednotlivých odvětvích a nastavit férové odměňování ve vaší firmě.

Atmoskop.cz má nový obchodní model. Vyberte si služby podle síly vaší značky

Atmoskop.cz připravil pro rok 2023 nový obchodní model, který umožňuje spolupráci v rozsahu, jaký vaše firma právě potřebuje.

Nové výhodné předplatné na Techloopu

Vzdělávací platforma Seduo má vlastní magazín

Seduo, vzdělávací platforma z naší rodiny LMC, spustila v Česku a na Slovensku magazín pro všechny, kdo řeší ve firmách vzdělávání a rozvoj.

Profesia.cz nově v nabídce LMC: oslovte přes Teamio ještě více uchazečů

Portfolio rodiny LMC se letos rozrostlo o další produkt, portál Profesia.cz. Již nyní tak můžete oslovit širší spektrum uchazečů a najít ty nejlepší kolegy pro svoji firmu.

Arnold vypisuje svůj historicky první webinář na Slovensku

V letošním roce dochází ke sloučení našich firem a produktů, které působily na českém i slovenském trhu vedle sebe. První webinář, kterým LMC spouští expanzi Arnolda a kampaň na Slovensko, se zaměří na to, jak vytvářet skvělé zaměstnanecké průzkumy.

Jobs.cz prochází rozsáhlou modernizací, začíná spouštění nové verze

Vlajková loď LMC a nejoblíbenější portál k hledání práce u nás se připravuje na výzvy budoucnosti. Od 25. ledna 2023 spouštíme „nový“ Jobs.cz pro část (konkrétně 1/8) uživatelů, postupně během měsíce již bude v modernizované verzi dostupný všem. A pracujeme na dalších novinkách.

Atmoskop opět propojuje kandidáty a firmy na základě hodnot

Portál Atmoskop opakuje svoji úspěšnou podzimní kampaň. I nyní míří především na zlaté límečky a další specializované odborníky.

Hlásíme zvýšený pohyb kandidátů na webu Prace.cz a v aplikaci Práce za rohem

V průběhu celého ledna běží v televizi a v onlinu kampaně na naše portály pro hledání slušné práce. Pokud tedy hledáte nové zaměstnance především z řad modrých a bílých límečků, je ideální čas pro vystavení pracovních inzercí.

Seduo přidává nové videokurzy: Kopecká, Mattuš, Oliva, Ludwig

Seduo.cz připravilo nové videokurzy, které vaše zaměstnance i firmu posunou v mnoha ohledech – také díky osobnostem přednášejících.

V novém Teamiu si vytvoříte vlastní náborový proces. Přesně tak, jak potřebujete

S novým Teamiem mají HRisté možnost upravit si náborový proces oproti standardizované verzi. Postupně tuto funkci ladíme a zlepšujeme. Co všechno už umí a jaké možnosti vám dává?

Za kredity už můžete vystavovat i IT pozice na Techloopu

Vystavujete pracovní inzerce na našich portálech skrz Teamio? Pak pro vás máme jednu velkou novinku, obzvlášť pokud hledáte IT specialisty. Od teď totiž můžete nakoupené kredity používat i pro Techloop, tedy pro největší český portál na nábor všech pozic souvisejících s produktovým vývojem.

Nová konverzace s Arnoldem zjistí, jaké benefity chtějí vaši zaměstnanci

„Ahoj, tady Arnold!“ Náš chatbot si rád povídá. K mnoha okruhům připravených konverzací jsme nově přidali další na téma zaměstnanecké benefity.

Atmoskop pomáhá s hledáním zlatých límečků díky novému výpisu pozic

Na Atmoskopu oslovíte napřímo IT specialisty, manažery, vědce a další odborníky. Víme, co je zajímá a jakým způsobem hledají informace o pracovních příležitostech. Tomu jsme uzpůsobili úvodní stránku v novém brandu, který vznikl na míru zlatým límečkům.

Nové videokurzy od hvězdných lektorů na Seduo.cz: Pánek a Ludwig

Vzdělávací platforma Seduo.cz nabízí 360+ videokurzů ve 13 různých kategoriích. Aktuálně nabídku rozšířili hned dva mimořádní lektoři.

Kampaň na Atmoskopu míří na vysoce kvalifikované kandidáty

Zlaté límečky představují kategorii zaměstnanců, které je nesnadné oslovit. V aktuální kampani Atmoskopu se zaměřujeme na specifika jejich přístupu k práci.

Kampaně pracovních portálů běží naplno

Reklamy Prace.cz, Jobs. cz a Práce za rohem osloví do půlky listopadu miliony lidí. Videa připomínají, že není potřeba spokojit se s průměrnou pozicí a změna bývá většinou k lepšímu.

Vystavíme vaše pozice i na Slovensku

S Teamiem PRO je propojení s Profesia.sk bezplatné.

Videokurzy vyladěné jak filharmonie

Vzdělávací portál Seduo.cz vylepšuje pohodlí při sledování kurzů.