Španělština, lepší paměť a internetová bezpečnost: 3 videokurzy nejen na prázdniny

Seduo.cz nabízí další várku videokurzů. Tentokrát jde o výběr z těch, které můžete vy či vaši kolegové využít jak v pracovním, tak v osobním životě.

Seduo kurz španělštiny, tréninku paměti a bezpečnost na internetu

Zkušená lektorka vás provede od začátku do konce běžnou každodenní konverzací. Dozvíte se, jak se představit a jak vhodně reagovat na různé situace. Naučíte se, jak někoho někam pozvat, a vyzkoušíte si, jak souhlasit i nesouhlasit. Od témat, jako je počasí a rodina, se dostanete třeba až na firemní večeři či k vyjádření svého názoru o novém seriálu na Netflixu. Vykopněte svoji španělštinu do nejvyšší La Ligy!

Jde se naučit nazpaměť třeba tohle? Rdžeb-bcun ́džam-dpal ngag-dbang blo-bzang je-šes bstan- ́dzin rgja-mccho srid-gsum dbang-bsugjur mcchungs-pa med-pa ́i-sde dpal- bzang-po. Zasedněte do lavic školy paměti a inspirujte se od mistra, který si dokáže zapamatovat i toto dalajlámovo jméno tibetsky. A jak na to, to naučí i vás. Ve videokurzu si osvojíte konkrétní (a zábavné) paměťové techniky, které vám pomohou v práci, při studiu i v každodenním životě. Zapomeňte na biflování a přeměňte osvojování nových informací v zábavu.

Hackerské útoky na běžné uživatele i firmy nabírají na popularitě, data mají v dnešní době dokonce větší cenu než hmotné věci. V tomto videokurzu zjistíte, jak si ochránit své informace. Odborník v oblasti kybernetické bezpečnosti vás naučí, jak si z online světa plného nástrah vytvořit bezpečné místo. Vysvětlí, jak se nestát terčem hackerského útoku a jak poznat podvod – například v e-mailu, SMS zprávě, reklamě nebo na webu. Také při online nakupování, bazarových nákupech nebo přihlašování k veřejné wi-fi. Díky praktickým ukázkám si sami můžete vyzkoušet, jak dobře se umíte v online světě ochránit. A pokud vám to nepůjde, nic se neděje, tento videokurz vás vše potřebné naučí.

Zajímají vás i další témata? Podívejte se na Seduo.cz.

 
Sdílejte