Smysluplné dárky: Díky vám putuje 435 000 Kč do správných rukou

V LMC fandíme neziskovkám a v projektu Smysluplné dárky podporujeme vybrané organizace. V již 10. ročníku jste nám pomohli rozhodnout o tom, jak rozdělit peníze určené na pomoc. Díky tomu 435 750 Kč putuje z LMC tam, kde jich je třeba.

Smysluplné dárky od LMC 2023

LMC věnuje každoročně finanční podporu pěti vybraným neziskovkám, které jsou nám svou činností a myšlenkou blízké a kterým plně důvěřujeme. Do dárcovství zapojujeme i naše klienty, partnery a kolegy, abychom společně zažívali dobrý pocit z cílené podpory tam, kde je opravdu zapotřebí.

Spolu s klasickými vánočními dárky jsme vám, našim zákazníkům a partnerům, rozdali vouchery s unikátním kódem, po jehož zadání na webu Smysluplnedarky.cz se připsalo 350 Kč vybrané neziskovce. Děkujeme všem, kdo se zapojili a spolu s námi rozhodli o podpoře pro 5 pomáhajících organizací s důležitým posláním.

Celkem 435 750 Kč putuje z LMC do neziskovek:

  • Cesta domů, která zajišťuje odbornou péči umírajícím dospělým i dětem a pomáhá jejich nejbližším v náročném životním období. Příspěvek 101 150 Kč.
  • Nadační fond Pink Bubble podporující onkologicky nemocné děti a dospělé do 30 let v průběhu léčby, rekonvalescence a při návratu do života. Příspěvek 89 600 Kč.
  • Pomocné tlapky pro výcvik asistenčních psů k pomoci lidem upoutaným na vozík, nevidomým a dalším handicapovaným. Příspěvek 85 750 Kč.
  • Opři se, která se již přes 10 let věnuje dětem z dětských domovů a pomáhá jim začlenit se do většinové společnosti. Příspěvek 80 150 Kč.
  • EDA, jež mění život rodinám nejmenších dětí se zrakovým a kombinovaným postižením prostřednictvím odborné sociální služby rané péče. Příspěvek 79 100 Kč.

Za 10 let jsme spolu s vámi různým pomáhajícím organizacím rozdělili a předali bezmála 4,5 milionu korun.

LMC také umožňuje přibližně 600 neziskovkám, aby u nás, tedy na portálech Jobs.cz, Prace.cz či v mobilní aplikaci Práce za rohem, inzerovaly za symbolickou cenu. Úzce spolupracujeme například s organizacemi Člověk v tísni, s Nadačním fondem Rozum a Cit, s Czechitas, s platformou Science Café či s Nadačním fondem Neuron.

 
Sdílejte