Sháníte posily se stejnou DNA do vaší firmy? Neprošvihněte kampaň Atmoskopu

Atmoskop je místem, které propojuje uchazeče s těmi správnými firmami. A právě teď běží další vlna kampaně zaměřená na všechny pracovníky, pro které je firemní kultura v zaměstnání opravdu důležitá. Oslovit lidi, kteří k vám zapadnou, teď můžete díky tomu snadněji i vy.

Kampaň Atmoskop 2023

Téměř pětina Čechů pokukuje po jiné práci. Ani další zaměstnanci se nebrání změně, pokud dostanou nabídku, která se neodmítá. Kromě peněz je zajímají i další informace, které z inzerátu nevyčtou. Rádi zjistí, jaké pracovní prostředí společnost nabízí. Přes 37 000 lidí jde na Atmoskop předtím, než do firmy odešle svůj životopis.

Cílem kampaně je zasáhnout zejména aktivní uchazeče a získat více odpovědí na pracovní inzeráty. Svezte se s Atmoskopem a přilákejte lidi, kteří souzní s vašimi firemními hodnotami.

Atmoskop v číslech

  • téměř 600 placených profilů
  • 200 000 hodnocení od stávajících či bývalých zaměstnanců
  • 37 155 fanoušků, kteří sledují profily
  • 62 % návštěvníků Atmoskopu nechodí na jiné portály z rodiny LMC

Ještě lepší doporučování těch pravých firem

Tým Atmoskopu počítá s odlišností lidí i společností, ladí proto tzv. company matching, kdy ještě přesněji nabízí uchazečům podniky se stejnými hodnotami. Stačí vyplnit krátký dotazník, zda je uchazeč spíš sólista, nebo týmový hráč, touží po kariéře, či work-life balanci, nebo jestli třeba oceňuje vedení, či si rád dělá práci po svém. Na základě výsledků pak lidé zjistí, kam se hodí.

Kampaň běží do konce listopadu na sociálních sítích, YouTube a mnoha onlinových kanálech. Představuje Atmoskop jako parťáka, který seznámí uchazeče s firmou k oboustranné spokojenosti. V online prostředí jí lidé „neutečou“ a tato příležitost oslovit efektivně větší množství kandidátů by neměla utéct ani vaší firmě.

 
Sdílejte