Seduo přidává nové videokurzy: Kopecká, Mattuš, Oliva, Ludwig

Seduo.cz připravilo nové videokurzy, které vaše zaměstnance i firmu posunou v mnoha ohledech – také díky osobnostem přednášejících.

Nové videokurzy Seduo 2022: Kopecká, Mattuš, Oliva, Ludwig

Martina Viktorie Kopecká: Hledání životní rovnováhy

Neobyčejný životní náhled populární farářky a psychoterapeutky přiblíží studentům, jak si zachovat v životě balanc, i když třeba musí čelit předsudkům, mylným představám a tlakům okolí.

Autor kombinuje tradiční metody s moderními výzkumy. Studenti videokurzu tak snadno pochopí, jaké přirozené aktivity jim pomohou lépe zvládnout stres, udržet a zlepšit zdraví a zároveň získat přirozeně pozitivní životní přístup.

Skvělý videokurz pro všechny, které zajímá zákoník práce. Není nutné znát přesné znění jednotlivých zákonů, studenti si s autorem společně projdou principy a limity pracovního práva a osvojí si jeho základy i pro využití v praxi.

Grafická schémata nebo jednoduché nákresy vnímá náš mozek mnohem snadněji než normální text. Kvalitní technika myšlenkových map pomůže lépe zvládnout osobní i pracovní situace. Studenti dostanou podrobný návod, jak myšlenkovou mapu vytvořit a v jakých situacích ji používat.

Chcete vědět víc? Podívejte se na Seduo.cz.

 
Sdílejte