Profil vaší firmy je na Atmoskopu v nové podobě

Profily firem jsou nejnavštěvovanějšími stránkami Atmoskopu. Desetitisíce lidí se sem chodí rozhodovat, zda pošlou zaměstnavateli svůj životopis nebo jestli je daná společnost pro ně ta pravá a mají do ní nastoupit.

Nová podoba profilu firem na Atmoskopu

Na Atmoskopu pokračujeme v redesignu webu a stránky s profily firem nejsou výjimkou. Nová podoba vychází z našeho nového brandu, který jsme vyladili na základě výzkumu mezi zlatými límečky, cílovkou, na kterou se Atmoskop soustředí. Víme tedy, že tito lidé si práci volí podle svých představ a chtějí mít dostatek informací o potenciálním zaměstnavateli.

Na stránce profilu jim tyto informace můžete nabídnout. Je to místo, kde jste nejdůležitější vy, vaše firma. Proto bylo podstatné zachovat designovou jednoduchost, aby vynikl obsah, kterým se prezentujete, ať jde o fotografie z vaší společnosti, logo, nebo třeba videa. Aby to byla právě vaše firma, která na těchto stránkách vynikne, a uchazeči získali vhled, jak to u vás chodí. Podívejte se, jak se redesign podařil, vylaďte si svůj profil a oslovte ty nejlepší kandidáty.

Mohly by vás zajímat i další nedávné novinky Atmoskopu v novém brandu:

 
Sdílejte