Připravujeme největší festival pracovních příležitostí Career Expo. Buďte u toho!

Career Expo Praha 2024

Unikátní veletrh Career Expo Praha 2024, na kterém se sejdou zaměstnavatelé a potenciální kandidáti, se bude konat v březnu. Zapojit se a zajistit si účast podle svých potřeb můžete již teď.

1. ročník Career Expo 2024 v Praze nabízí příležitost, díky níž můžete představit svoji firmu, oslovit potenciální kandidáty, nabrat inspiraci nebo si vyměnit zkušenosti, a to v mimořádně velkém rozsahu a komplexním způsobem, na kterém je platforma Career Expo založená.

Veletrh se koná v atraktivních prostorách pražského centra O2 Universum v sousedství O2 areny. Má snadno dostupnou polohu z celé ČR a výhodu několika zastávek veřejné dopravy v bezprostřední blízkosti. Na rozloze 2800 m2 vznikne prostor pro prezentaci firem, setkávání s inspirativními lidmi či představení nejmodernějších technologií a postupů.

O největší akci v oboru jde nejen z pohledu rozlohy, ale také počtu vystavovatelů a návštěvníků, stejně jako jejich pestrosti. Díky mnoha středním a vysokým školám v hlavním městě přivítáme reprezentanty generace nově vstupující na pracovní trh, současně se potkáme i se zkušenými profesionály nebo lidmi, kteří hledají impuls ke změně kariéry. Ti všichni mají seriózní zájem o informace, mapují možnosti trhu a zajímají se o potenciální zaměstnavatele do budoucna.

Career Expo Praha 2024

13.–14. 3. 2024, O2 Universum, Praha

  • více než 10 000 návštěvníků a promo aktivity na všech relevantních platformách
  • přes 120 vystavovatelů a jedinečná možnost oslovit tisíce kandidátů osobně
  • 26 hodin workshopů a 4 diskuse s tématy, která rezonují na trhu

Připojte se k nám na Career Expo jako vystavovatel, partner, řečník – jen s vámi má smysl formovat trh práce tím správným směrem. V magazínu LMC brzy přineseme další podrobné informace. Pokud víte už teď, že vás akce zajímá, nemusíte na nic čekat. Kontaktujte svého obchodníka, společně můžete hledat nejvhodnější možnosti pro vaši firmu.

 
Sdílejte