Praktické PDF: Tápete, jak nastavit vzdělávací strategii? Poradíme vám, jak na ni

Vzdělávání nějakým způsobem funguje už ve většině českých firem. Často ale personalisté bojují s jeho obhajobou vůči vedení nebo s prokázáním jeho dlouhodobých přínosů pro firmu. Pokud existuje jeden nástroj, jak se s těmito problémy jednou provždy vypořádat, je to vzdělávací strategie.

PDF návod: Jak nastavit firemní vzdělávání

Jakmile ji nemáte, budete bojovat s častými nešvary – od nastavení správného budgetu přes zaměstnance, kteří k osobnímu rozvoji nemají motivaci, až třeba po stagnaci ve schopnostech vašich týmů. Při plánování jakéhokoliv vzdělávání, ať už online, nebo offline, je proto třeba držet se několika základních bodů – a to mít cíle vzdělávání navázané i na cíle firmy, vědět, jak jich dosáhnout a také jak si celé vzdělávání vyhodnocovat.

Abychom vám to ve firmě pomohli nastavit, připravili jsme jednoduché PDF, které vás pomocí praktických otázek a příkladů navede na správnou cestu, jak takovou strategii vytvořit.

Formy vzdělávání je dobré mezi sebou vzájemně kombinovat. A pokud uvažujete o školení on-line, máme pro vás Seduo.cz. S naším promyšleným onboardingem jsme schopní do tří měsíců rozhýbat 70 % zaměstnanců. Zkuste to taky!

Jak nastavit strategii vzdělávání

Stáhnout (pdf, 389.6 KB)
 
Sdílejte