Praktické PDF: Jak mít náskok před zbytkem trhu při náboru kandidátů

Poptávka po kandidátech je stále na rekordních číslech a sehnat do firmy ty pravé je těžší než v době před pandemií. Už neplatí, že si jen firma vybírá mezi kandidáty, ale tento vztah je stále rovnocennější. Pokud je k sobě chcete přilákat, měli byste jim nabídnout něco navíc. Přinášíme hlavní zásady, kterými si kandidáty získáte, rozdělené podle jednotlivých oborů – od IT specialistů až po brigádníky.

PDF: Jak mít náskok před zbytkem trhu

V praktickém PDF najdete shrnutí nejlepších náborových zásad v jednotlivých oborech, které na našich portálech patří mezi nejobsazovanější. Věnujeme se v něm IT specialistům, bankéřům, marketingu a médiím, zákaznickému servisu, manažerům, dělnickým pozicím, ale i absolventům nebo lidem v gastru a nezisku. A aby toho nebylo málo, přihazujeme na závěr pár zásad pro nábor brigádníků nebo lidí na částečné úvazky. Snad vám materiál přinese co nejvíce vhodných kandidátů!

Hledat lidi na správném místě. Důležitý. Přesně kvůli tomu máme hned čtyři portály, kde můžete inzerát vyvěsit. Jobs.cz se hodí víc pro experty, specialisty nebo manažery. Práce.cz vám pomůže s dělnickými profesemi. Práce za rohem s lidmi, kteří chtějí pracovat blízko domova. Atmoskop vám zase najde správný „culture fit“.

Jak být napřed při náboru kandidátů

Stáhnout (pdf, 620.6 KB)
 
Sdílejte