Pozvánka: Potkejte super kandidáty, dokud to jde

Jste stabilní zaměstnavatel? Chcete posílit pozitivní povědomí o své společnosti? Hledáte motivované lidi a máte jim co nabídnout? Dejte o sobě vědět a vystavte se přímo před zraky těch nejlepších uchazečů. Potkat se s nimi můžete na pravděpodobně jediné akci, která se na podzim v oblasti náboru bude v Praze konat.

Profesia Days Praha

Už desátý ročník Profesia days Praha klepe na dveře. I když pořadatelé dlouho zvažovali, jestli letos kvůli koronakrizi veletrh zorganizovat, současná situace je přesvědčila, že spousta lidí právě v letošním roce bude hledat práci nebo zvažovat změnu. A vy toho můžete využít.

Představte svou firmu a pracovní nabídky přímo na veletrhu v centru dění. Stačí si postavit stánek a dát se do řeči s lidmi, kteří se můžou stát vašimi kolegy. Podobná příležitost pro hledání potenciálních zaměstnanců měsíce zase nemusí dlouho přijít. Navíc si odnesete inspiraci, kontakty do budoucna a poslechnete si kupu zajímavých řečníků - Danem Bártou počínaje, mistrem světa ve sportu a úspěšnými podnikateli konče. Stačí se jen registrovat.

KDY: 4. – 5. 11. 2020

KDE: Výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Chci se přihlásit a vystavovat

Potřebujete více informací? Kontaktujte pořadatele na adrese veletrh@profesia.cz nebo na tel: +420 221 419 767.

A pokud jste se doteď nerozhodli, jestli se letos veletrhu Profesia days v Praze zúčastníte, mrkněte, jak tahle super akce vypadala loni:

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0