Populární ATS má novou podobu, lidé se ke staré verzi nevrací

Personalisté mají k dispozici více nástrojů pro vedení náboru, nejoblíbenější v ČR je Teamio. Poslední rok a půl procházelo vývojem a testováním, aby nabídlo HR světu mnohem lepší funkce. Tady je máte.

Nové funkce v moderním ATS Teamio

Nové Teamio přináší nejen personalistům řadu výhod. Využije ho HR specialista, ale v menších firmách také office manager, projekťák i samotný CEO. Prostě kdokoli, kdo řeší nábory nových lidí do firmy. Razantní proměna, kterou nástroj prošel, přináší do náboru flexibilitu a pomáhá být efektivnější a rychlejší při práci s uchazeči. Když to vezmeme pěkně popořadě, tak jak probíhá náborový proces:

  • z jednoho místa vystavíte inzeráty na portály, sociální sítě i na své kariérní stránky,
  • reakce všech kandidátů najdete opět na jednom místě,
  • s kandidáty tu můžete dále pracovat, přesouvat si je do vlastních kategorií, zvát na pohovor apod.,
  • pozvete k hodnocení liniové manažery a dostanete sem jejich zpětnou vazbu,
  • najdete zde statistiky a data,
  • vybudujete si tu dlouhodobou databázi uchazečů, ze které můžete čerpat.

Chceme, aby HR měli naši aplikaci rádi

Nástroj nabízí systém a pořádek. Vývoj vycházel ze zkušeností personalistů a je upraven tak, aby reagoval na věci, které opravdu potřebují. Teamio tu samozřejmě již bylo a průběžně se stále zdokonalovalo, ale velká skupina důkladných změn vedla ke vzniku vymazleného nového Teamia.

„Nové Teamio je udělané tak, že personalista hned uvidí, co potřebuje, a v momentě, kdy to potřebuje.“

Tomáš Štrbák

Teamio

1. Na první pohled uvidíte vizuální proměnu, vše je hravější a příjemnější, ale současně přehlednější. Jinak vypadá úvodní stránka a nabízíme také nový sloupcový pohled na nábor. Na jedné obrazovce tak získáte přehled, v jaké fázi se nachází.

2. Co není tak zřejmé, je zásadní změna ve flexibilitě. Uživatelé dostávají možnost nastavit si proces podle toho, jak to potřebují. Můžete přidat nejrůznější položky, které v pevně daných systémech nejsou. Mezi klasické kroky tak lze včlenit i specifické postupy dané firmy. Jestli chce šéf jít s kandidáty na kafe nebo jim zadáte domácí úkol, je to jen na vás. V Teamiu vše snadno nastavíte. Nebo můžete dál pracovat v již připravených kolonkách, jak jste byli zvyklí.

3. Významným posunem je také mobilní aplikace. Teamio je plně responzivní a určitou část agendy je možné řešit přímo z telefonu. Aplikace přináší rozšíření Teamia, například SMS zprávy nebo hovory, možnost identifikace volajícího a záznam kontaktu. Jde třeba o hovory, kdy snadno propojí číslo z databáze na desktopu s mobilem. Jedno kliknutí na počítači a už voláte. Zdánlivá maličkost, ale při desítkách hovorů denně jde o pořádnou pomoc.

To jsou nejvýznamnější 3 okruhy změn na novém Teamiu, novinek je ale mnohem více. Hlavní důvody, proč používat naše ATS, si můžete zdarma stáhnout v PDF a mít je přehledně pohromadě k ruce, i coby argument pro management.

Jednou z nejpoužívanějších a nejoceňovanějších funkcí v Teamiu je vyhledávač kandidátů v horní liště. Vyzkoušejte zdarma, jak vše funguje.

Testováno „na lidech“

Nové Teamio coby moderní ATS je konstruované tak, aby bylo snadno možné ho inovovat i do budoucna, za pět či deset let. Do vývoje byli po celou dobu intenzivně zapojeni i personalisté, kteří dávali zpětnou vazbu na postupné změny. Pomohli nám Teamio vylepšit a posunout dál.

99 % personalistů používá novou verzi

Taky nesnášíte, když se váš oblíbený program změní? Víme, že zvyk je železná košile. Když člověk roky kliká na stejném místě a někdo mu hne s ikonkou, nebude rád. Proto jedna z velkých výzev nového Teamia bylo přijetí modernizované podoby uživateli. Současně je ale vyzkoušeno, že když je změna k lepšímu, snadno se na ni zvyká. A to se povedlo také u Teamia.

Už v prvních dnech po spuštění si mnoho lidí spustilo nové Teamio a zpět ke staré verzi se nevrátil téměř nikdo, jde o jednotky uživatelů. Přesto je tato možnost stále k dispozici, aby si každý mohl vybrat. Kdo by si nebyl v novém prostředí jistý, má k dispozici kompletní zákaznickou podporu od zaškolení po živý chat. Proběhl také webinář Představujeme nové Teamio. Kouknout se můžete na záznam zdarma. Co vám nástroj nabízí?

  • Lépe vyberete ideální kandidáty.
  • Dá vám to méně práce.
  • Bude to rychlejší.

Ať vám nové Teamio dobře slouží!

 
Sdílejte