Pomáháme: Balíček 6 videokurzů zdarma pro vaše lidi (nejen) na home office

Kde je to jen trochu možné, měli by dnes lidé pracovat z domova. K tomu, aby taková práce fungovala efektivně, vede několik kroků. A my vám s nimi pomůžeme.

Balíček videokurzů zdarma

Nejdřív ze všeho je nutné zajistit, aby lidé z domova dokázali fungovat a manažeři je uměli na dálku vést. Proto jsme pro vás na Seduo.cz uvolnili zdarma do konce března videokurz „Home office a vedení týmu na dálku: praktické tipy pro manažery“ z dílny FLEXJOBS.CZ. Viděly ho už víc než dva tisíce z vás. Je tedy vidět, že vás tahle problematika zajímá. Pokud vás kurz minul, nebojte se přihlásit – vy a vaši kolegové ho do konce března ještě určitě stihnete projít.

V dalším kroku je potřeba dát lidem vhodné nástroje a technologie pro práci na dálku, naučit je s nimi pracovat a vyřešit jejich produktivitu. S tím vám chceme pomoci právě teď, a tak jsme pro všechny firmy bez rozdílu připravili speciální balíček šesti praktických videokurzů zdarma, které vám pomůžou vypořádat se s nástrahami práce na dálku (třeba jak správně používat Excel nebo OneDrive), s používáním online nástrojů pro vzdálenou spolupráci (např. Teams) a se spoustou dalších vychytávek. To všechno dostanete s balíčkem, který můžete bez závazku sdílet svým zaměstnancům. A až se vaši lidé vrátí po práci na dálku do kanceláře, budou schopnější než dřív.

Co všechno v balíčku 6 kurzů online pomoci od Seduo.cz najdete a jak ho můžete aktivovat? Stačí se podívat.

A pak nás čeká třetí krok. Naše čísla ukazují, že roste poptávka po obsahu na osobní rozvoj, a potvrzují to i naši lektoři. S prodlužující se izolací vás čeká ještě jedna výzva. Lidé mohou snadno upadnout do nepříjemného duševního rozpoložení, protože zažívají situaci, na kterou nejsou zvyklí. Je třeba jim pomoci udržet si psychickou pohodu a umožnit jim, aby se připravili na to, co bude.

Na Seduo.cz najdete řadu kurzů, které jsou na osobní rozvoj zaměřené a řeší ho z různých úhlů pohledu. Ať už jde o kritické myšlení, zvládání emocí nebo stresu apod. I na dálku tak můžete svým lidem pomoct, což nakonec pomůže i vám a vaší firmě. Je jasné, že se pocitům beznaděje čelí lépe, když na sobě a na své duševní pohodě lidé pracují. Dejte jim tu šanci.

Potřebujete vzdělávání pro vaše lidi i v této nelehké době? Ozvěte se nám na edu@lmc.eu. Společně najdeme řešení uzpůsobené vašim potřebám i aktuálním možnostem.

 
Sdílejte