Platy.cz rozšiřují nabídku Platového nástroje Unlimited i na 3 a 6 měsíců

Ve společnosti LMC stále ladíme další funkce a služby, které poskytujeme našim klientům. Dnes vám představujeme dvě novinky z portálu Platy.cz. První se týká Platového nástroje Unlimited, který nově nabízíme ve variantách i pro kratší časová období. V druhé můžete ovlivnit podobu našich služeb do budoucna. A navíc vyhrát!

Ovlivněte funkcionality Platy.cz a vyhrajte

Platový nástroj Unlimited nyní i na 3 a 6 měsíců

Platové nástroje od Platy.cz jsou vhodné v situacích, kdy hledáte údaje pro větší množství pozic, případně přehodnocujete mzdy zaměstnanců ve své firmě. Náš nejvymazlenější Platový nástroj Unlimited vám mimo jiné umožní přístup ke mzdovým datům pro neomezený počet pozic, pro 2 země (například pro Slovensko a Česko) a také přístup pro neomezený počet uživatelů.

Na základě poptávky nově tento Platový nástroj nabízíme nejen na 12 měsíců, ale také na 6 a 3 měsíce. Přístupy platí po vámi zvolené období.

Ceny za Unlimited:

  • 12 měsíců: 47 000 Kč
  • 6 měsíců: 29 000 Kč
  • 3 měsíce: 19 000 Kč

Ceny bez 21% DPH

S Unlimited získáte jistotu při strategických rozhodnutích díky informacím přímo z trhu práce. Podrobné informace najdete na Platy.cz.

Zapojte se do průzkumu k funkcionalitám Platy.cz

Naše nástroje upravujeme tak, aby co nejlépe odpovídaly vašim potřebám. Proto se na vás obracíme s dotazníkem týkajícím se odměňování. Rádi bychom znali váš názor a dali vám možnost ovlivnit, jak budou naše služby v budoucnu vypadat.

Odměnou za váš čas budete po zaškrtnutí souhlasu v posledním kroku formuláře zařazeni do soutěže o poukázky v hodnotě 700 Kč na nákup v internetovém obchodě Alza.cz. Vyhrává každý 10. respondent.

Věnujte nám 10 minut a vyhrajte 700 Kč. Vyplňte prosím náš průzkum do 15. 6. 2023. Zajímá nás, jak potřebujete pracovat s údaji o mzdách a v čem vám v tomto směru můžeme být užiteční. Děkujeme!

 
Sdílejte