Nový festival pracovních příležitostí bude největší akcí svého druhu u nás. Career Expo přivítá 10 000 návštěvníků

Až 10 000 lidí můžete osobně potkat na největším pracovním festivalu v Česku. Navíc k vám nasměrujeme ty, kteří pro vás budou přínosem. Staňte se součástí akce, kde můžete navázat kontakt, veřejně představit hodnoty společnosti nebo pracovní příležitosti. Zapojte se do Career Expo Praha 2024.

Připojte se k Career Expo 2024

Zveme vás na akci unikátní v mnoha ohledech. Pestrá skladba vystavovatelů reprezentuje pracovní trh napříč obory a představí zaměstnavatele z celé ČR. Můžete porovnávat konkurenci, sdílet zkušenosti a inspirovat se. Mezi návštěvníky uvítáme zástupce všech generací, od zkušených specialistů až po studenty.

Řadu možností pro vaše prezentace, workshopy a další aktivity dává také rekordní rozloha a atraktivní prostory s výbornou dostupností. A to pořád není všechno. Proč byste na 1. ročníku Career Expo 2024 neměli chybět?

„Career Expo je platforma, která spojuje na různých úrovních. Zástupce firem s experty. Vystavovatele s návštěvníky. Talenty s příležitostmi. Aktuální trendy ze světa práce s těmi, kteří je umí naplnit...“

Peter Krutý

Head of Events, LMC

Vaše firma bude vidět. Nenabízíme stánky jeden jako druhý

Představení a zviditelnění značky je jeden z hlavních benefitů veletrhu. Máte skvělé šéfy? Přiveďte je! Používáte chytré technologie? Ukažte je! Máte drajv a energii? Nechte je rozsvítit celé Universum!

Kontaktujte svého obchodníka, představí vám mnohem víc než rozměry stánků a mapku areálu. Projde s vámi potřeby vaší společnosti a pomůže najít individuální řešení, které ukáže vaši firmu v plné parádě.

Diskuse a workshopy: prostor pro vaše témata

Strukturu programu jsme pečlivě přizpůsobili tématům, která jsou přínosná jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky.

4 klíčová témata panelových diskusí Career Expo 2024

  • trendy v odměňování
  • dovednosti a vzdělávání
  • duševní zdraví a zdravotní prevence
  • rozmanitost a začleňování

Máte co říci k některému z hlavních témat panelových diskusí? Uvítáme vás jako řečníka. Zajímá vás jiná problematika? Vymyslíme workshop na míru. Trefili jsme se vám do noty ve všech bodech? Staňte se partnerem akce.

Podívejte se na web Careerexpo.cz nebo rovnou kontaktujte svého obchodníka, společně můžete hledat nejvhodnější možnosti prezentace vaší firmy.

Potkejte se naživo

Podporujeme dialog. Online komunikace má mnoho výhod, ale osobní setkání dává přidanou hodnotu. Asi si nezvládnete potřást rukou nebo popovídat s každým z tisíců návštěvníků veletrhu, ale díky vhodně zvolené prezentaci k vám nasměrujeme ty pravé.

Hledáte strojního inženýra, projektového manažera, programátora? Řekněte nám to a my uděláme všechno pro to, abychom je přivedli k vašemu stánku. Kampaně veletrhu umíme vyladit podle potřeb vystavovatelů.

Díky mnoha středním a vysokým školám v hlavním městě přivítáme reprezentanty generace nově vstupující na pracovní trh, současně se potkáme i se zkušenými profesionály nebo lidmi, kteří hledají impuls ke změně kariéry. Ti všichni mají seriózní zájem o informace, mapují možnosti trhu a zajímají se o potenciální zaměstnavatele do budoucna. Potkejte se s nimi na Career Expo 2024.

Career Expo Praha 2024

  • 13.–14. 3. 2024, O2 Universum, Praha
  • více než 10 000 návštěvníků a promo aktivity na všech relevantních platformách
  • přes 120 vystavovatelů a jedinečná možnost oslovit tisíce kandidátů osobně
  • 26 hodin workshopů a 4 diskuse s tématy, která rezonují na trhu

 
Sdílejte