Novinky z LMC #9: Kampaně v plném proudu a vychytávky pro kurzisty i HRisty

Co je u nás nového? Málokomu uniknou kampaně na naše pracovní portály, které chtějí od srpna až do listopadu rozhýbat trh práce. Pomoc pro personalisty znamená lepší propojení Teamia a Profesie. A pro studenty kurzů máme jejich novou podobu na Seduo.cz.

Novinky z LMC září 2022

Kampaně pracovních portálů běží naplno

Reklamy Prace.cz, Jobs. cz a Práce za rohem osloví do půlky listopadu miliony lidí. Videa připomínají, že není potřeba spokojit se s průměrnou pozicí a změna bývá většinou k lepšímu. Kampaně pokryjí všechny typy límečků a zaujmou jak ty, které v současném místě něco trápí, tak zaměstnance, kteří dosud o změně neuvažovali nebo se nemohli rozhoupat. Stále jsme v období velmi dynamických změn, a lidé proto hledají a budou hledat jistoty do budoucna.

Na různých příkladech ukazujeme lidem, jak konkrétně si změnou práce pomohou. Volných míst je aktuálně dostatek a dobré uplatnění najdou třeba na Prace.cz.

Zbrusu novou kampaň má náš portál Práce za rohem, s jehož chytrou aplikací zájemci uvidí nabídky ve svém okolí. Osloví zejména kandidáty, kterým vadí dlouhé dojíždění a hledají něco poblíž. Novou práci tak mají doslova v kapse.

Na ty, kteří jsou se svou prací v podstatě spokojeni, protože „je dobrá“, pak míří spoty portálu Jobs.cz. Pokušitelský tón a nabídka „skvělé šance na skvělý job“ spolehlivě nasadí brouka do hlavy i tomu, komu už by se věci ze šuplíků do obligátní „job change“ krabice nevešly ani náhodou.

Pro lidi z HR je to významný signál, že trh práce ožije a je vhodný čas oprášit své inzeráty i vyvěsit nové.

Vystavíme vaše pozice i na Slovensku

S Teamiem PRO je propojení s Profesia.sk bezplatné. Vystavujete své volné pozice i na největším slovenském pracovním portálu Profesia.sk? Asi už víte, že tam můžete posílat inzeráty přímo z Teamia. Ale možná nevíte, že pokud využíváte Teamio PRO, můžete teď svůj Teamio účet propojit s tím z Profesia.sk a za inzerci pak budete platit přímo Profesia.sk. Nemusíte si tedy kupovat extra kredity u nás. S placeným Teamiem máte možnost vystavovat pozice od Trenčína po Michalovce a nezaplatíte navíc ani korunu, natož euro.

Videokurzy vyladěné jak filharmonie

Vzdělávací portál Seduo.cz vylepšuje pohodlí při sledování kurzů. Obsahová nabídka je nabitá, nyní jsme se zaměřili na to, jak se našim studentům s videokurzy pracuje. A nestříleli jsme naslepo. Nový detail lekcí je pečlivě vyladěný na základě uživatelského testování a rozhovorů s klienty. Nabízí intuitivní ovládání a práci s videem. Usnadňuje orientaci studentů, kdy snadno najdou, které videokurzy již dostudovali, jaké studují i co je čeká. A nakonec si mohou stáhnout poznámky k videokurzu ve formě pdf i s přílohami k jednotlivým lekcím.

 
Sdílejte