Novinky z LMC #8: Nové kanceláře, nový model Arnolda i další webináře

Ani v létě v LMC nespíme, naopak. Velkou novinkou pro nás je v těchto dnech stěhování do nových kanceláří. Krom toho přicházíme i s novým obchodním modelem chatbota Arnolda, aby jeho průzkumy byly ještě dostupnější. A taky vás připravíme na podzimní náborovou vlnu s aktuální várkou webinářů. Mrkněte, co je u nás nového.

Arnold v novém

Spustili jsme nový obchodní model chatbota Arnolda. Od srpna si tak už nebudete kupovat jednotlivé moduly – například na onboarding, průzkumy na konkrétní témata nebo cokoliv dalšího – ale za jednu platbu dostanete k dispozici celou paletu průzkumů, které pokrývají kompletní cestu zaměstnance od náboru až po jeho poslední dny. Arnold vám tak nyní bude sbírat zpětnou vazbu od kandidátů, nováčků a vašich současných zaměstnanců průběžně po celý rok. V souvislosti s tím jsme spustili i jeho nový web, kde najdete mimo jiné, jak se Arnoldovi daří zlepšovat vztahy se zaměstnanci v českých firmách, ale i aktualizovaný ceník.

Přestěhovali jsme se

Nově nás najdete v Dock in Five. Po více než deseti letech strávených v Lighthousu jsme se přestěhovali o necelou zastávku tramvají dál, do budovy Docků kousek od Libeňského mostu. Pokud byste se k nám tedy chystali, zamiřte na adresu Menclova 2538/2. A pokud byste chtěli jen vidět, jak to u nás vypadá, můžete alespoň virtuálně nahlédnout na našem Instagramu nebo vám nové kanceláře už brzy představíme v dalším díle videa Top podle Lucie.

Webináře frčí i v létě

Letní náborový úklid i nábor zlatých límečků. Další várka webinářů je tady. Přestože nábory jedou i v létě, hlavní vlnu očekáváme až v příštích měsících a měli byste na ni být připraveni. Na webináři 10. srpna vám tak pomůžeme uklidit si Teamio a nastavit si ho k obrazu svému. Hned o týden později, 16. srpna, se pak spolu s kolegy z Atmoskopu detailněji podíváme na to, co v náboru oceňují zlaté límečky a čím je do firmy přilákat.

 
Sdílejte