Novinky z LMC #7: Lepší databáze CV, anglická akademie, nábory odkudkoliv i další rozlet Workanie

Online vzdělávání má stále více možností a nově jsme v něm úspěšně otestovali ucelený kurz angličtiny. Také jsme vyladili nábor z telefonu díky mobilní aplikaci Teamio. Nebo přiblížili relevantní pracovní nabídky Ukrajincům v Česku. Přečtěte si, co nového se stalo v červnu v našich produktech.

Novinky z LMC červenec 2022

Lepší oslovování kandidátů

Pracujeme na kvalitní databázi CV na Jobs.cz. Právě jsme zjednodušili flow vystavení životopisu a začali tuto funkci uživatelům aktivně komunikovat. Pracujeme na tom, abychom postavili kvalitní databázi uchazečů a ještě více propojili ty, kteří aktivně hledají. Uživatelé Jobs.cz mohou svůj životopis vystavit do databáze CVček. A firmy, které hledají uchazeče na volná místa, zde mohou vybírat prostřednictvím Teamia vhodné kandidáty. Je to skvělá alternativa pro aktivní personalisty. Už jste ji vyzkoušeli?

Intenzivní kurz angličtiny

Úspěšný start Akademie angličtiny na Seduo. Oblíbené videokurzy Broni Sobotky letos doplnil 6týdenní intenzivní program, který měl uchazečům pomoci zlepšit se v angličtině ve vybrané oblasti. Účastníci tak krom videokurzů absolvovali i online webináře, několik testů a plnili pravidelné domácí úkoly. Aktuálně řešíme, v jaké formě budeme s akademií pokračovat. Aby vám nic neuniklo, sledujte Seduo.cz a jeho newslettery.

Nábory v kapse

Postupně vylepšujeme appku Teamio. V červnu jsme přišli s dlouho očekávanou mobilní aplikací Teamio a nyní ji postupně ladíme, aby fungovala perfektně na všech stranách. V aktuálním releasu jsme tak kosmeticky upravili grafiku nebo přidali notifikace o nových kandidátech pro liniové manažery. Pokud jste tak ještě neudělali, koukněte do svého Storu a aplikaci aktualizujte, ať novinky máte k dispozici. Průběžně také ladíme zobrazování jména volajícího, které nás na Androidu trochu zlobí – každý telefon totiž zobrazování kontaktů řeší různě a vše tak závisí na individuálním i výrobním nastavení telefonu. Často však stačí malá úprava, a pokud by vám zobrazování kontaktů nefungovalo ideálně, ozvěte se na pomuzeme@teamio.com a rádi vám poradíme.

Práce pro Ukrajinu

Workania nově ve feedu na proukrajinu.cz. Zpravodajský portál, který přináší informace o dění v Čechách v ukrajinštině, se stal relevantním pro přicházející uprchlíky. A máme radost, že nově si na něm můžou najít i práci díky našemu projektu Workania. Označujte tedy i nadále pozice, které nevyžadují plynnou češtinu, štítkem „vhodné i pro Ukrajince“. Stále jsou tu tisíce lidí, kteří na práci čekají.

 
Sdílejte
Nábory v mobilní aplikaci Teamio