Novinky z LMC #6: Najděte ty pravé snadněji. A také pohodlněji s mobilní aplikací

Chceme, aby lidé měli nejen skvělou práci, ale aby se vám také dostávalo skvělých kandidátů na vaše pracovní nabídky. Proto jsme uvedli hned několik technických novinek pro portály Jobs.cz nebo Techloop. Velkou a dlouho očekávanou novinkou pak je i příchod mobilní aplikace Teamio.

Agenti z Jobs.cz ještě výkonnější

Upozorňování kandidátů na nové relevantní pozice je často jedním z klíčových faktorů pro nalezení té správné práce, a tedy i k nalezení toho pravého zaměstnance. Proto jsme se v Jobs.cz v posledním měsíci zaměřili na personalizované doporučování. Každý kandidát se zapnutým agentem nově dostává pozice šité přímo na míru, což oproti původní variantě zvedá výkon až o 20 %. Stejnou technologii připravujeme i pro vyhledávání.

Nábory zas o něco pohodlnější

Mobilní aplikace Teamio vám nábor usnadní, ať už jste náborář, nebo hledáte do týmu nové kolegy. Přidává totiž nové funkce, které jinde nenajdete. Například jde o notifikace o nových uchazečích, ID volajícího, možnost vedení záznamu o hovoru či SMS nebo prohlížení CV z mobilu. Teamio samotné je responzivní, takže své nábory máte v mobilu už dlouho. Ovšem díky aplikaci svou práci můžete posunout technologicky na další úroveň, která je zas o něco příjemnější.

Nové featury i pro ajťáky

Techloop dokáže vytipovat konkrétní ajťáky podle platu a technologií. Nyní do něj přidáváme dvě inovace, které náborový proces usnadní oběma stranám:

  1. První novinka se jmenuje EXP Timeline a ta IT profesionálům umožní lépe se prodat skrz vlastní práci. Z metadat zdrojových kódů si natáhne, kdy dotyčný v oboru pracoval a v kterých technologiích, a výsledek promítne do jednoduchého grafu. Náborář tak rovnou dostane přehled o zkušenostech a projektech, z čehož si o dotyčném rychle udělá podobný obrázek jako z klasického životopisu.

  2. Druhou novinkou pak je Job Definer a ten má pomoci IT profesionálům představit jejich pracovní očekávání – ať už jde o plat, firemní kulturu, produkt či cokoliv dalšího. Recruiteři tak od začátku budou vědět, zda pro kandidáta mají relevantní nabídku.

Obě novinky se na Techloopu objeví na konci června.

 
Sdílejte