Novinky z LMC #5: Dobrá práce nestačí. Chceme, aby lidé měli práci skvělou

Krom toho usnadňujeme první pracovní týdny Ukrajincům přicházejícím do Česka. Máme pro vás řadu webinářů zdarma. Taky jsme se rozhodli vyhlásit květen měsícem skvělých inzerátů. Čtěte, co je u nás v LMC nového.

Novinky z LMC

Máme novou kampaň na Jobs.cz

Tak co u vás, práce dobrý? Plat dobrý? Šéf dobrý? A je dobrý dost dobrý? Přesně tahle slova uslyšíte v nové kampani Jobs.cz, která se snaží kandidátům ukázat, že se nemusí spokojit s průměrem, ale že by si měli naopak hledat práci, která bude skvělá. Obzvlášť v době, kdy na trhu práce převažuje poptávka nad nabídkou, je na to ideální příležitost. Kampaň by do léta měla zasáhnout téměř 4 miliony lidí a bude masivně podpořena i online. Očekáváme proto zvýšený pohyb na našich pracovních portálech, a tedy je i ideální doba k vystavení vašich pracovních nabídek.

Měsíc skvělých inzerátů. Květen je pro nás nejen měsícem, kdy chceme lidem pomoci k nalezení skvělé práce. Ale také vám chceme pomoci k nalezení skvělých kandidátů. A jestli na ně něco funguje, tak je to nejen dostatečně dobrý inzerát, ale inzerát skvělý. Celý květen proto budeme na magazínu LMC přinášet články, díky kterým takového stavu dosáhnete. Tohle je první z nich a záhy se podíváme na to, jak přesně by inzerát měl vypadat.

Arnold i Seduo mluví ukrajinsky

Chceme, aby u nás Ukrajinci byli jako doma. Naše produkty se snažíme přizpůsobovat nově příchozím na český pracovní trh. Proto jsme přišli hned se dvěma novinkami, které můžou pomoci i vám, pokud Ukrajince zaměstnáváte. Jde o základní videokurz češtiny na Seduo.cz, který je k dispozici všem zdarma, aby pomohl lidem dorozumět se v běžných životních situacích.

Ukrajinsky jsme naučili i našeho chatbota Arnolda. V něm jsme schopni zaměstnavatelům pomoci skrz přednastavené adaptační konverzace, které by jim měly ulehčit první dny či týdny v nové práci. Pokud by se i vám taková konverzace hodila, neváhejte a ozvěte se nám. S návrhem rádi pomůžeme.

Dostaňte to nej z našich produktů

Další várka webinářů je tu. V květnu se zaměříme na nábor zlatých límečků. Ale třeba i na to, jak se nestresovat na dovolené z náboru. Podívejte se sami, co všechno jsme pro vás přichystali, a neváhejte se na naše webináře zdarma přihlásit.

 
Sdílejte