Novinky z LMC #4: Automatické překlady do ukrajinštiny, slušná práce pro všechny a Férový zaměstnavatel

Ačkoliv to na první pohled není vždy vidět, naše produkty neustále vylepšujeme pro lepší uživatelskou zkušenost. Nově tak v dubnu například vylepšujeme Galerii zaměstnavatelů, spouštíme automatické překlady pro usnadnění náboru Ukrajinců nebo naháníme modré límečky k pracovním nabídkám. A taky máme jednu novinku pro všechny férové zaměstnavatele.

Novinky z LMC

Jobs.cz je lidem zas o něco blíž

Další krůček vstříc Ukrajincům. Nadále chceme usnadňovat hledání práce Ukrajincům přicházejícím do Česka, a proto od příštího týdne na portálech Jobs.cz a Prace.cz spustíme automatické překlady webu do ukrajinštiny. Uvědomujeme si, že mezi nimi jsou lidé nejrůznějších kvalifikací, které na českém trhu dlouhodobě chybí, a proto jim chceme přístup na otevřený pracovní trh co nejvíce zjednodušit.

Galerie zaměstnavatelů ještě přístupnější. V naší výkladní skříni firem na portálu Jobs.cz jsme udělali dvě změny pro lepší uživatelskou zkušenost. Trochu jsme poladili vyhledávání, aby se k firmám lidé dostali rychleji podle názvu firmy nebo lokality. Zároveň jsme pak nově umožnili rychlý náhled všech nabízených pozic daného zaměstnavatele.

Přichází velká pracovní kampaň

Slušné pracovníky najdete na Prace.cz. Pro náš stěžejní pracovní portál pro nábor modrých límečků nyní spouštíme velkou televizní kampaň výrazně podpořenou v onlinu, kterou chceme pošťouchnout kandidáty, aby si našli slušnou práci od prověřených zaměstnavatelů. Počítáme s tím, že v období od 4. dubna do konce května zasáhne okolo 4 milionů lidí. I díky ní očekáváme na jaře zvýšený pohyb kandidátů na našem portálu, a je proto ideální čas publikovat nové inzeráty.

Proč udělat interní výzkum do konce dubna?

Blíží se další ročník Férového zaměstnavatele. Náš portál Atmoskop.cz bude letos v červnu už potřetí vyhlašovat zaměstnavatele s nejlepší firemní kulturou v českých firmách (a to v kategoriích velkých, středních a malých firem). Výherce stanovujeme na základě udělených hodnocení na Atmoskopu, letos to bude za období od loňského září až do konce dubna. Pokud se chcete zapojit, nechte zaměstnance hodnotit i ve vaší firmě a napište si o interní průzkum na e-mail pomuzeme@atmoskop.cz. Současní zaměstnanci hodnotí o 34 % lépe než ti bývalí. Zvýšíte tak svoji šanci na výhru.

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0