Novinky z LMC #3: Práce pro lidi z Ukrajiny, hodnocení od expatů i průzkumy mezi odcházejícími

I my v LMC stojíme za Ukrajinou. Kromě toho, že podporu vyjadřujeme symbolicky vlaječkami, se snažíme Ukrajincům zjednodušit hledání práce v Česku. Také otevíráme Atmoskop anglicky mluvícím zaměstnancům nebo jsme Arnolda naučili exit surveys.

Novinky v LMC březen 2022

Filtrujeme práci pro Ukrajinu

Máte práci vhodnou pro uprchlíky z Ukrajiny? Dejte o ní lidem vědět i na našich portálech. V aktuální těžké situaci se snažíme zaměstnávání Ukrajinců co nejvíce ulehčit, proto jsme do náborové aplikace Teamio přidali možnost označit pozice, které se hodí i pro lidi, kteří neumějí česky. Nově tyto filtry fungují na Jobs.cz, Prace.cz, aplikace Práce za rohem je dostane v nejbližších dnech. Mějte při tom na paměti, že v tuto chvíli do Česka míří především ženy nebo rodiče s dětmi.

Atmoskop v angličtině

A company to love for everybody. Uvědomujeme si, že i na českém trhu práce jsou tisíce anglicky mluvících kandidátů. A abychom i jim pomohli najít si toho správného zaměstnavatele, lokalizovali jsme Atmoskop i do angličtiny. Nově tak můžete nechat hodnotit firmu i vaše zahraniční kolegy a posílit tak svůj employer brand nejen pro kandidáty z Česka.

Zaměstnanecké průzkumy pro odcházející

Exit surveys v Arnoldovi. Náš chatbot se dosud zaměřoval hlavně na konverzace se stávajícími či nastupujícími zaměstnanci, nyní však přidává poslední dílek do kompletního zmapování zaměstnanecké cesty. Nově se Arnold empatickou cestou umí zeptat na důvody odchodu a problematické okamžiky, ptá se však i na pozitiva a při dlouhodobějším používání takové konverzace může firma odhalit, jak případným odchodům předcházet.

 
Sdílejte